
Рожеве золото чохол для Xiaomi Mi pad 4 8.0 Rose Gold з силіконовою основою
310 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4SIL7
Красива глянцева поверхня бронзового відтінку, повний охоплення корпусу планшета з усіх боків, розумна обкладинка - це рожеве золото чохол для Xiaomi Mi pad 4 8.0 Rose Gold з силіконовою основою.

Особливості: смарт функція вимкнення дисплея при закритті обкладинки, еластичний бампер не боїться ударів, можливість вертикальної установки Xiaomi mi pad 4.
Купуйте комплекти і економте гроші в магазині "Smarticase":
1. Розумний чохол книжка на силіконі для Xiaomi Mi pad 4 Rose Gold з захисним склом PAJ для запобігання дисплея від фізичного зносу і травм можна купити за 452 гривень.
Для перегляду характеристик і детальної інформації по захисному склу, натисніть на фотографію нижче.
Більше 30-ти варіантів різних практичних чохлів книжок і бамперів для Вашого планшета Сяоми Мі па д з діагоналлю дисплея 8-мь дюймів. Натисніть на фотографію вниз, щоб відвідати групу товару.
Гідний зовнішній вигляд, довговічність і смарт функції, ідеальний партнер для планшета з рожево-золотистим кольором задній панелі - рожеве золото чохол для Xiaomi Mi pad 4 8.0 Rose Gold з силіконовою основою купити в магазині "Smarticase" з оперативної відправкою.

Характеристики чохла книжки в кольорі Rose Gold :
-
глянсова захисна обкладинка викликає приємні тактильні відчуття і виглядає досить гідно і дорого
-
захисна обкладинка гнучка і її зручно відкривати, коли необхідно попрацювати з планшетом Xiaomi Mi pad 4 Rose Gold;
-
роль обкладинки не закінчується на захист дисплей гаджета від подряпин і ударів. Ця розумна частина чохла Soft Tpu Tri Fold здатна вимикати дисплей планшета Мі пад 4, а також будити його, при відкритті;
-
розумний чохол книжка на силіконі для Xiaomi Mi pad 4 Rose Gold дозволяється повноцінно відпочити за переглядом відео на планшеті, звільнити руки, перекусити або просто полежати на дивані;
-
сучасні захисні матеріали оберігають гаджет від руйнування, проникнення пилу і вологи, підвищують упевненість від використання Xiaomi Mi pad 4 де-небудь поза домом;
-
безпека від фізичного зносу рідних клавіші управління планшетом;
-
рожеве золото чохол для Xiaomi Mi pad 4 8.0 Rose Gold з силіконовою основою передбачає повноцінне використання всіх технічних можливостей планшета без будь-яких обмежень;
-
в потрібних місцях чохла розташовані необхідні отвори і роз'єми;
Розумний чохол книжка на силіконі для Xiaomi Mi pad 4 Rose Gold подарує Вам тисячі годин комфортного використання планшета, прикрасить і виділить гаджет.






Розумний чохол книжка на силіконі для Xiaomi Mi pad 4 Rose Gold пакуємо в безкоштовну для покупця захисну упаковку-конверт.
Чекаємо на Ваші замовлення!
Для додаткових питань, прохання телефонувати на вказаний контактний номер мобільного!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zoyu |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Золотистий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 310 ₴










