
Молодіжний чохол Графіті для Lenovo Tab m10 (HD) TB x505L F Tb-X605L (FHD)
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LEN_M10_8
Шукаєте свіже та яскраве оформлення оригінального чохла для Вашого планшета Ленів таб м10?
Молодіжний чохол Графіті для Lenovo Tab m10 (HD) TB x505L F, Tb-X605L (FHD) від виробника Walk.


Забарвлення Графіті не даремно так популярна у молоді та підлітків. Модне оформлення, різні кольорові відтінки роблять зовнішність гаджета неповторною і виділяють пристрій в приміщенні!

Не пропустіть вигідне придбання комплекту!
Комплект 1. Різнобарвний чохол Walk Графіті для Lenovo Tab m10 HD (TB X505L), FHD (TB X605L) і загартоване скло PAJ 9H за 675 гривень.
Натисніть на зображення товару, щоб детально розглянути скло і опис до нього.
В магазині "Smarticase" Ви знайдете чохли для Lenovo tab m10 hd на будь-який смак і колір.
Натисніть на фотографію наших товарів внизу, щоб перейти по посиланню !
Кілька важливих моментів про молодежный чохол Графіті для Lenovo Tab m10 (HD) TB x505L F, Tb-X605L (FHD):
- вбудований магнітний замок утримує обкладинку закритої, що особливо важливо, якщо носити планшет Ленів таб м10 в сумці або рюкзаку;
- позиція для вертикальної установки гаджета звільняє руки, забезпечує комфортний зоровий контакт з дисплеєм;
- міцна броня на 360 градусів, захист для корпусу і дисплея від сильних ударів і появи подряпин;
- гнучка обкладинка забезпечує просто відкриття чохла, зручне використання планшета Lenovo tab m10;
- різнобарвний чохол Walk Графіті для Lenovo Tab m10 HD (TB X505L), FHD (TB X605L) не тільки гарантує захист планшета, але і видозмінює його, робить більш помітна, яскравіше і жвавіше;
- використовуються сучасні захисні матеріали для довгого терміну корисного використання аксесуара;
- ідеальна сумісність з планшетами обох версій: підходить і для HD ( tb-x505L Tb-x505F) і для більш просунутою версією FHD (TB-x605L Tb x605F)
Різнобарвний чохол Walk Графіті для Lenovo Tab m10 HD (TB X505L), FHD (TB X605L) та красивий і надійний. Користувачі цього чохла вже переконалися в його можливостях. А для Вас публікуємо цей фотоогляд!







Молодіжний чохол Графіті для Lenovo Tab m10 (HD) TB x505L F Tb-X605L (FHD) буде відмінним подарунком до планшета для Вашого підлітка.
Чекаємо на Ваші замовлення на сайті - цілодобово!
І дзвінки на контактний номер мобільного ( у робочий час)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Товщина пристрою | 8.45 мм |
- Ціна: 459 ₴











