
Золотий матовий чохол-книжка Mofi Vintage для Xiaomi Mi max 2 (смарт обкладинка)
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIMAX2SOT2
Фірмовий захисний аксесуар від виробника Mofi з дуже міцною обкладинкою та можливостями розумного чохла — золотий матовий чохол-книжка Mofi Vintage для Xiaomi Mi max 2 (смарт обкладинка).
Особливість товару:
-
Матова зерниста обкладинка, мінімальна схильність до забруднення;
-
Обкладинка, що не пробивається, посилена сталевою пластинкою;
-
Мінімальне потовщення смартфона Xiaomi Mi max 2, навіть з огляду на високі захисні властивості;
- Смарт функція автоматичного блокування дисплея під час закриття;
Модель чохла — Mofi Vintage Grainy Bronze. Колір обкладинки — бронзовий ( темне золото).

Сучасні матеріали використовуються під час виготовлення чохлів Mofi:
- екошкіра PU (поліуретан) видно на поверхні обкладинки з обох боків
- термопластичний бампер охоплює корпус смартфона Xiaomi Mi max 2
- сталева пластинка в обкладинці для надання максимальної міцності передній частині чохла
Корисний набір для будь-якого просунутого користувача:
1. Оригінальний смарт-чохол книжка Mofi Vintage Grainy для Xiaomi Mi max 2 Gold + перехідник OTG Type C за 360 гривен.
Пропонуємо ознайомитися з усіма варіантами оригінальних аксесуарів для смартфона Xiaomi Mi max 2. Жмите на світлину внизу, переходьте в групу товару.
Найцікавіше про чохол Mofi Vintage Grainy для смартфона Xiaomi Mi max 2:
- оригінальна поверхня з дрібнозернисто фактурою, чітко відчувається в руках, не схильна до збирання бруду та не ковзає в ладошке;
- занурення дисплей Xiaomi Mi max 2 в автосон і блокування екрана під час закриття обкладинки чохла;
- золотий матовий чохол-книжка Mofi Vintage для Xiaomi Mi max 2 (смарт обкладинка) може бути чудовим доповненням як для чорної, так і для золотої версії смартфона Xiaomi Mi max 2;
- міцна обкладинка не зламається і не прогнеться під ударом, або у разі випадкової посадки попою на смартфон з огляду на наявність сталевої пластинки;
- Ви збережіть цілими та новими кнопки керування ґаджетом;
- вертикальна позиція для перегляду відео на смартфоне Mi max 2 Gold;
- 100 безпека для корпусу смартфона від появи мікроподряпин або тріщин;
- еластичний TPU-бампер не лускає під час ударів, не рветься під час одягання;
- оригінальний смарт-чохол-книжка Mofi Vintage Grainy для Xiaomi Mi max 2 Gold — дуже дефіцитний товар, на складі перебуває в обмеженій кількості;
Ви маєте унікальну можливість детально розглянути наш товар, золотий матовий чохол-книжка Mofi Vintage для Xiaomi Mi max 2 на реальних фотознімках від магазину Smarticase. Ви купуєте те, що бачите на фото, а не кота в мішку (як у більшості інших інтернет-магазинів).






Оригінальний смарт-чохол-книжка Mofi Vintage Grainy для Xiaomi Mi max 2 Gold купити в Немірові або в будь-якому іншому місті Україні з доставкою Новою поштою або Укріпкою.
Закази приймає за дзвінкою або через сайт!
Оперативно оптимізуємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Ширина пристрою | 108 |
| Товщина пристрою | 8 |
| Висота пристрою | 161 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88.7 мм |
| Висота | 174 мм |
| Глибина | 7.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 6.44 дюймів |
- Ціна: 350 ₴








