
Розумний чохол книжка для Xiaomi Mi max 3 Gold, чохол золотий mofi
420 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MAX3_SMART1
Броньовані захист в золотистому кольорі повністю для всього корпусу смартфона - розумний чохол книжка для Xiaomi Mi max 3 Gold, чохол золотий mofi.
Особливість чохла Mofi Gold:
-
Компактні розміри, практично не робить смартфон в розмірах. Товщина аксесуара - всього 1 сантиметр;
-
Смарт функція обкладинки занурює смартфона в автоматичний сон;
-
Не слизька зерниста обкладинка, хороша чіпкість і мінімальне забруднення;
- Сталь в обкладинці;
Модель чохла - Mofi Vintage Grainy. Колір обкладинки - світло-золотистий.

З яких матеріалів виготовлений чохол mofi Grainy:
- синтетична шкіра PU, дуже міцна і з тривалим терміном корисного використання, матова;
- силіконовий бампер, для утримання смартфона в чохлі
- для захисту дисплея від ударів, випадкових посадок - вбудована в обкладинку сталева пластинка
Корисний набір для будь-якого просунутого користувача:
1. Придбати комплект з перехідника OTG Type C і фірмового аксесуара від Mofi всього за 450 гривень.
Золотий смарт чохол книжка Mofi Grainy для Xiaomi Mi max 3 (сталева обкладинка) - не єдиний варіант забарвлення від даного виробника. Дивіться весь асортимент, переходите за посиланням, натисніть на фотографію внизу.
Розумний чохол книжка для Xiaomi Mi max 3 Gold, чохол золотий mofi і його правдиві характеристики:
- функція автосон. Занурення смартфона Xiaomi mi max 3 в автоматичний сон, якщо закрити чохол Mofi. Відпадає необхідність натискати кнопку включення на смартфоні
- функція захисту від подряпин. Силіконовий бампер з TPU на всі 180 градусів і більше закриває корпус смартфона Xiaomi mi max 3, не залишаючи голого місця для виникнення подряпин.
- функція анитудар. В обкладинці захована сталева пластинка, міцності якої достатньо для захисту дисплея від ударів малої і середньої сили
- функція вертикальної установки. Звільніть руки, виставте комфортний кут нахилу дисплея, відпочиньте повноцінно при перегляді відео або фільмів ( серіалів)
- функція нових клавіш. Захист рідних клавіш смартфона від фізичної НЕМИНУЧОГО зносу
Золотий смарт чохол книжка Mofi Grainy для Xiaomi Mi max 3 в правдивому фото огляді від магазину Smarticase. Вам буде відправлений саме такий чохол, як Ви бачите на фотографіях!





Розумний чохол книжка для Xiaomi Mi max 3 Gold відправляємо перевізниками по всій Україні!
Замовлення приймає по дзвінку ( у робочий час) або через сайт ( цілодобово!
Швидка відправка в робочі дні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87.4 мм |
| Висота | 176.15 мм |
| Глибина | 7.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 6.44 дюймів |
- Ціна: 420 ₴







