Ви шукаєте не просто захисний чохол, а щось більш цікаве і функціональне?
Розумний чорний чохол для Xiaomi Mi max 3 Black зможе Вас приємно здивувати і точно виручить в самих курйозних ситуаціях, де "голий" смартфон точно б пошкодився!

Основні, головні особливості чохла книжки Mofi Grainy:
-
Не пробивається обкладинка з вбудованою сталевий пластинкою;
-
Товщина закритого чохла - всього 1 сантиметр;
-
Смарт виключення і блокування дисплея при закритті
- Не мазка обкладинка;
Модель чохла - Mofi Vintage Grainy.
Колір обкладинки - чорний.
Корисний набір для будь-якого просунутого користувача:
1. Найтонший смарт чохол книжка для Xiaomi mi max 3 black
Два варіанти забарвлень представлено на момент публікації товару в магазині "Smarticase". Переходьте за посиланням у групу чохлів для Xiaomi mi max 3 для ознайомлення з асортиментом. Натисніть на фотографію внизу
Розумний чорний чохол для Xiaomi Mi max 3 Black - захисний аксесуар , який підкорить Вас зовнішньою простотою і надійністю:
- матова еко шкіра PU стійка до фізичного зносу, вона мінімально брудниться і взагалі не "залапивается" на відміну від глянцю, не слизька і довго зберігає гідний зовнішній вигляд;
- особливість фактури чохла - зернистість, відмінна чіпкість з шкірою, що знижує ризик вислизання чохла з рук;
- сталева пластинка в обкладинці добре тримає удари, не гнеться і лопається, що робить обкладинку дуже надійною;
- смарт блокування дисплея при закритті захисного аксесуара. Найтонший смарт чохол книжка для Xiaomi mi max 3 black переводить в автоматичний сон дисплей смартфона завдяки взаємодії з датчиком Холла;
- комфортний перегляд відео на смартфоні без необхідності утримувати гаджет в руках;
- суцільні кнопки повнорозмірного м'якого бампера збережуть клавіші управління Xiaomi Mi max 3 новими і без подряпин;
- фірмовий чохол Mofi, серія Grainy, оригінальний і 100% сумісний з гаджетом;
Розумний чорний чохол для Xiaomi Mi max 3 Black - істинно зручний чохол книжка з особливими можливостями. Переконайтеся в цьому з фото нашого огляду.





Найтонший смарт чохол книжка для Xiaomi mi max 3 black доступний для покупки за дзвінком (у робочий час магазину) або через сайт ( цілодобово приймаємо замовлення)!
Швидка відправка в робочі дні перевізниками!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87.4 мм |
| Висота | 176.15 мм |
| Глибина | 7.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 6.44 дюймів |
- Ціна: 550 ₴








