
Синій силіконовий чохол для безпечного використання Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x леново таб м10 плюс
475 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: tpu_dblue_m10plus
Максимум захисту в гумовому виконанні - синій силіконовий чохол для безпечного використання Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x x606f в активному режимі!
М'який товстий силікон не боїться ударів, не рветься і не лопає як пластик. Планшет впаде на підлогу і залишиться цілим. Ідеально для дітей і торгових агентів.
Колір - світлий синій.

Особливості чохла Stand TPU Blue:
- максимальне охоплення корпусу планшета Lenovo tab m10 FHD зі всіх сторін протиударним термополиуретаном;
- не слизький і не мазкий, пил не помітна на чохлі
- регульована і виймаємо ( при необхідності) підставка-трансформер для вертикальної установки планшета;

Економія при купівлі комплекту аксесуарів в одній відправленні!
Броньований гумовий чохол для планшета Lenovo Tab m10 plus 10.3 (tb x606) і захисне оригінальне скло з олеофобним шаром зі знижкою 20 грн на ціннику любого скла. Максимум фотографій і точний опис скла можна побачити на сторінці товару, натисніть на фотографію внизу.
Всього за 95 гривень за OTG Type C для підключення аксесуарів до Lenovo tab m10 Plus.
Чохли книжки, кольорові силіконові бампера і інші оригінальні аксесуари для планшета Lenovo tab m10 FHD 10.3 можна знайти і ознайомитися з асортиментом в групі товару, натисніть на фотографію.
Чому синій силіконовий чохол буде Вам корисним і допоможе вберегти планшет Lenovo tab m10 plus 10.3 від пошкоджень і зносу:
- синій силіконовий чохол для безпечного використання Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x x606f виготовлений з еластичного полімеру ( TPU), не боїться фізичного пошкодження, не лопає від удару і не тріскається від розтягування;
- регульована висота нахилу дисплей планшета дозволяє використовувати гаджет в різних ситуаціях. Наприклад, малювати і грати буде зручно з першою сходинкою нахилу дисплея, а дивитися мультики або відео на YouTube - на третій, з максимальним підняттям планшета у вертикальне положення. Руки автоматично звільняються від пристрою, можна їсти, працювати чи просто відпочивати;
- товщина захисного полотна становить 2 міліметри, чого цілком достатньо для амортизації удару, щоб не пошкодився корпус;
- захисний бортик навколо дисплея надає додатковий захист дисплея планшета;
- броньований гумовий чохол для планшета Lenovo Tab m10 plus 10.3 (tb x606) виготовлений точно за розмірами пристрою, є всі необходимые роз'єми і отвори для зручного використання;
- не важкий захисний аксесуар важить не більше 195 грамів.
- кращий з м'яких захисних чохлів для планшета Lenovo tab m10 plus;
Синій силіконовий чохол для безпечного використання Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x x606f представлений на реальних фотографіях і Ви можете розглянути всі деталі перед покупкою.







Найбільш затребуваний товар серед молоді та дитячої аудиторії - броньований гумовий чохол для планшета Lenovo Tab m10 plus 10.3 (tb x606). Купити з доставкою у Ваше місто.
З усіх питань звертайтеся!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Колір | Синій |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| діагональ планшета | 10,3 дюйма |
- Ціна: 475 ₴









