
Підвищеної міцності силіконовий чохол Lenovo tab m10 FHD plus tb x606x x606f червоний
475 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: tpu_red_m10plus
Самий невибагливий у використанні і надійний чохол - підвищеної міцності силіконовий чохол Lenovo tab m10 FHD plus tb x606x x606f червоний TPU STAND
Основні фішки:
- еластичний, а значить не лусне, не порветься, не розкришиться як пластик;
- з високим бортиком навколо дисплея і не тонкими стінками ( 2 міліметри);
- можливість міняти кут нахилу дисплея в одному з 3-х доступних варіантів;
Колір - червоний ( червоний)

Чому червоний силіконовий чохол Tpu Stand для Lenovo Tab m10 Plus Tb x606x x606f буде безпечним компаньйоном для планшета.
- одягнути чохол на планшет може навіть дитина, не впливаючи на міцність аксесуара;
- матеріал TPU (термополиуретан) відмінно амортизує удари, не боїться розтягування, пом'якшує силу зіткнення при падінні планшетного комп'ютера
- помітний неозброєним оком захисний бортик по краях чохла для додаткової протекції дисплея планшета і потовщення по кутах;

Покупки в магазині "Smarticase" економлять Ваш бюджет
Купити підвищеної міцності силіконовий чохол Lenovo tab m10 FHD plus tb x606x x606f червоний в одній посилці з захисним склом 9H 2.5 d Tempered Glass зі знижкою 20 гривень без додаткових витрат на упаковку Нової пошти.
Натисніть на фотографію товару внизу щоб ознайомиться з характеристиками захисного скла.
Вам сподобається асортимент чохлів для планшета Lenovo Tab m10 FHD PLUS від магазину "Smarticase", перейдіть в групу товару, тисніть на зображення внизу.

Червоний силіконовий чохол Tpu Stand для Lenovo Tab m10 Plus Tb x606x x606f це не просто чохол, це м'яка броня:
- необхідно дуже постаратися,щоб пошкодити планшет Lenovo tab m10 FHD PLUS, одягнений у червоний протиударний чохол. Суцільна гумова оболонка закриває усі вразливі частини корпусу пристрою;
- регулювання кута нахилу дисплея дозволяє комфортно дивитися відео, грати і читати, а також малювати;
- рідні клавіші управління планшета будуть під захистом чохла, подряпини і неминучий фізичний знос їм не страшний;
- гідний варіант для подарунка як для дитини, так і для дівчини;
- планшет Lenovo Tab m10 plus не обтяжує вагою захисного чохла, вага бампер важить всього 195 грамів;
- зручний чохол для використання всіма віковими групами користувачів;
Добре розглянути підвищеної міцності силіконовий чохол Lenovo tab m10 FHD plus tb x606x x606f червоний можна завдяки силам магазину "Smarticase", щоб вибір захисного аксесуара був максимально наближений до купівлі у звичайному оффлайн магазині Вашого міста.






Червоний силіконовий чохол Tpu Stand для Lenovo Tab m10 Plus Tb x606x x606f купити оптом або за роздрібними доступними цінами. Вибирайте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| діагональ планшета | 10,3 дюйма |
- Ціна: 475 ₴










