
Стійкий чохол Свинка Пепа для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 (AGS-W09)
295 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: t310_peppa
Стійкий чохол Свинка Пепа для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 (AGS-W09) - прекрасний варіант захисної обкладинки для дитячого планшета, який і виглядає гідно і добре захищає.

Купуйте комплекти в одному магазині - економте свої гроші:
Дитячий чохол Свинка Пепа для планшета Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS L09 W09) і захисне прозоре скло за 499 гривень. Дві товарні позиції в одній посилці!
Щоб ознайомиться з ціною скла для окремого придбання, натисніть на фотографію внизу.
Дійсно широкий вибір оригінальних чохлів обкладинок, а також захисних протиударних гумових чохлів для Хуавей Т3 10 можна переглянути в групі товару, тисніть на фотографію внизу.
Стійкий чохол Свинка Пепа для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 (AGS-W09) дуже просто виставити в положення вертикаль, щоб дивитися мультики або читати, давши свободу і відпочинок Вашим ручкам.

Що необхідно знати про чохлі Lovely as Pig Pepa:
- максимальна стійкість планшета mediapad T3 10 на рівній поверхні досягається за рахунок особливості обкладинки і її фіксації, як підставка;
- міцні стінки обкладинки в парі з твердим полікарбонатним футляром створили хорошу броню для планшета для використання дитячою аудиторією користувачів;
- не мазка поверхню мінімально забруднюється;

- не тільки про корпусі дбаємо. Міцні стінки обкладинки чохла Stand PC створюють захисний бар'єр для захисту екрану планшетного комп'ютера Huawei;
- детский чохол Свинка Пепа для планшета Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS L09 W09) кожен день буде доставляти море позитивних емоцій для дитини;



- сумісність з планшетом по цім параметрам, розмір та роз'єми виготовлені строго по моделі Huawei Mediapad t3 10;
- повноцінний захисний чохол для дозвілля або навчання, який максимально захищає корпус від подряпин, а також збереже цілим дисплей, особливо в парі з загартованими захисним склом;


Стійкий чохол Свинка Пепа для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 (AGS-W09) відправляємо по всій Україні. Чекаємо Ваших замовлень на сайті або по дзвінку.
Роздрібні і оптові ціни при покупці від 2-х одиниць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 9.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 229.8 мм |
| Ширина пристрою | 159.8 мм |
| Товщина пристрою | 7.95 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 9.6 дюймів |
- Ціна: 295 ₴









