
Ударостійкий чохол на силіконі для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606X Ray Сова леново таб м10 плюс
530 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: owl_m10plus
Лінійка оригінальних кольорових чохлів книжок з підвищеною міцністю Ray Safebook для планшета Lenovo Tab plus m10
Забарвлення - Сова
Детальний опис товару і багато фотографій можна знайти далі по тексту!
Ударостійкий чохол на силіконі для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606X Ray в забарвленні Сова може бути хорошим варіантів для чоловіків, адже темний фон і сова зображена в строгому виконанні.

Найголовніше про чохол Ray Safebook OWL:
- оригінальний візерунок + міцна, зовсім не мазка міцна обкладинка з поліуретану створюють повноцінний захист для планшетного комп'ютера самого високого рівня ( при дотриманні компактних габаритних розмірів);
- вибір варіанту розташування дисплея планшета під певне завдання ( читання, малювання, дозвілля);
- магнітний замок для утримання обкладинки;

Кольоровий протиударний чохол для чоловіка Ray Owl на Lenovo tab m10 + (plus) tb x606 і захисне скло однією посилкою. Знижка на скло -20 гривень!
Клікайте на фото - переходьте за посиланням!
Для ознайомлення з повним асортиментом оригінальних чохлів на планшет Ленів таб м10 плюс, ви можете перейти в групу товару, для цього натисніть на фотографію внизу.
Ударостійкий чохол на силіконі для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606X Ray Сова і красивий і надійний:
- матова поверхня обкладинки не схильна до забруднення, міцна і зовсім не слизька, рельєфна;
- комбінація з міцної обкладинки і еластичного TPU бампера охоплюють корпус повністю і створюють захисний бар'єр для дисплея;
- місце в обкладинці для банківських платіжних карток;
- два положення для вертикальної установки планшета Lenovo Tab m10 plus FHD 10.3 дюйма. Ви можете повноцінно відпочити за переглядом відео або прослуховуванням музики в інтернеті;
- магнітна застібка з совою утримує обкладинку закритою
- кольоровий протиударний чохол для чоловіка Ray Owl на Lenovo tab m10 + (plus) tb x606 не боїться ударів, падінь і зводить ризики пошкодження гаджета до мінімуму;
- еластичний бампер TPU щільно сідати на корпус і не спадає;
Ударостійкий чохол на силіконі для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606X Ray Сова - один з найбезпечніших чохлів з тривалим терміном корисного використання.







Кольоровий протиударний чохол для чоловіка Ray Owl на Lenovo tab m10 + (plus) tb x606 доступний для придбання в магазині Smarticase.
Оформити замовлення можна через сайт ( цілодобово) або за дзвінком ( в робочий час)
Оплата при отриманні на пошті або за безготівковим розрахунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Сувора Сова |
| діагональ планшета | 10,3 дюйма |
- Ціна: 530 ₴










