
Романтичний бірюзовий чохол з підставкою на Lenovo Tab M10 plus TB x606x x606f
380 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: romantika_m10plus
Розумний чохол книжка з красивим миловидним оформленням, яке підходить і для жінок і для дівчаток - романтичний бірюзовий чохол з підставкою на Lenovo Tab M10 plus TB x606x x606f з серії Ray Safebook.

%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20Lenovo%20Tab%20m10%20plus%20FHD.%20%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%20_Smarticase__files/2597867584_2597867584.jpg)
Забарвлення - Rendezvous (Побачення)
Особливості чохла :
- міцна обкладинка та протиударний м'який бампер, не боїться ударів і падінь;
- автоматичне блокування дисплея;
- вертикальна установка планшета для зручного перегляду відео на Lenovo Tab m10 FHD Plus, читання або малювання, для ігор та дозвілля;

Смарт чохол бірюзовий (блакитний)з малюнком Ray Safebook для Lenovo Tab m10 FHD Plus (tb-x606) придбати з важливим та необхідним аксесуаром, захисним склом 2d за 570 гривень!
Або комплект зі склом 2,5 d Mietubl за 585 гривень.

%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20Lenovo%20Tab%20m10%20plus%20FHD.%20%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%20_Smarticase__files/2595049569_2595049569.jpg)
Широка гамма кольорів та варіантів оригінальних чохлів для планшета Lenovo Tab m10 FHD plus з детальними фотографіями і докладним описом. Натисніть на зображення, щоб перейти в групу товару!
Романтичний бірюзовий чохол з підставкою на Lenovo Tab M10 plus TB x606x x606f - ідеальне рішення для захисту планшета в унікальному виконанні від Ray Safebook:
- один з найвитриваліших чохлів книжок, який сміливо можна відчувати з найскладніших умовах використання;
- красива обкладинка з не мазким покриттям спрощує використання планшетного комп'ютера і підвищує впізнаваність Вашого пристрою в офісі, вдома, серед інших речей;
- розумний магніт блокує дисплей при закритті обкладинки, щоб знижує навантаження на використання кнопки включення/вимикання планшета;
- смарт чохол бірюзовий (блакитний)з малюнком Ray Safebook для Lenovo Tab m10 FHD Plus (tb-x606) утримує обкладинку закритої магнітним замком;
- еластичний бампер їх TPU не їсть, не рветься і служить тривалий термін без втрати своїх фізичних властивостей;
- повноцінна захист планшета на 360 градусів , спереду і ззаду;
- установка планшета Ленів таб м10 плюс в положенні вертикаль для зручного перегляду відео;
Романтичний бірюзовий чохол з підставкою на Lenovo Tab M10 plus TB x606x x606f подружиться з Вами і Вашим планшетом, зробить використання гаджета більш комфортним і безпечним.







Смарт чохол бірюзовий (блакитний)з малюнком Ray Safebook для Lenovo Tab m10 FHD Plus (tb-x606) доставляє до Вас силами кур'єрських служб доставки. З Вас замовлення з нас оперативна відправка по Україні!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Інше |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Побачення |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| діагональ планшета | 10,3 дюйма |
- Ціна: 380 ₴








%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20Lenovo%20Tab%20m10%20plus%20FHD.%20%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%20_Smarticase__files/2169388901_2169388901.jpg)

