
Бірюзовий смарт чохол з малюнком Сакура для Pocketbook 616, 627, 632 (Покетбук)
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: POCKET7
Цікавий варіант чохла від Walk TPU - бірюзовий смарт чохол з малюнком Сакура для Pocketbook 616, 627, 632 (Покетбук)
Колір обкладинки - Sakura (квітуче дерево Сакура)

Чим Вас зацікавить чохол TPU WALK Sakura:
- ударостійкий чохол обкладинка з сучасних захисних матеріалів довгого терміну корисної служби;
- оригінальне кольорове оформлення;
- вбудований магнітний замок для утримання чохла закритим + автоматичне занурення дисплея в сон;
Робимо можливості електронної книги ширше!
1. Розумний чохол обкладинка Сакура для Pocketbook pb 616 Basic Lux 2, pb 627 Touch Lux4, pb 632 Touch HD 3 у комплекті з компактним адаптера OTg Micro usb.
Для чого цей перехідник? Жмиті на зображення внизу, щоб дізнатися!!
Ціна на перехідник за посиланням
Чохол книжка Walk TPU підходить для всієї лінійки рідерів Покетбук 2019 року випуску. нижче подано назви моделей та їх технічні варіації:
- Pocketbook 616 Basic Lux 2 ( моделі PB616-H-CIS, PB616-S-CIS)
- Pocketbook 627 Touch Lux4 (моделі PB627-H-CIS, PB627-C-CIS, PB627-S-CIS)
- Pocketbook 632 Touch HD 3 (моделі PB632-K-CIS, PB632-J-WW)
Ви точно зможете підібрати забарвлення під свій смак у магазині "Smarticase", тисніть на фотографію внизу для переходу в групу товару!
Бірюзовий смарт чохол з малюнком Сакура для Pocketbook 616, 627, 632 (Покетбук) - найпопулярніший варіант захисної обкладинки і ось чому:
- комбінація з синтетичної шкіри, полікарбонатною основи (в обкладинці) і еластичного футляра-бампера з TPU створюють ударостійкий сучасний чохол для безпечного використання;
- шар ворсистою мікрофібри оберігає дисплей рідера від появи мікроподряпин;
- вбудований магнітний замок виглядає дуже акуратно і працює чітко, як годинник;
- розумний чохол обкладинка Сакура для Pocketbook pb 616 Basic Lux 2, pb 627 Touch Lux4, pb 632 Touch HD 3 автоматично занурює мобільний пристрій автоматичний сон при закритті обкладинки;
- міцна обкладинка з PU шкіри стійка до забруднення, виглядає дуже красиво і сучасно;
- прекрасна захист з легким вагою (близько 100 грамів) для корпусу і крихкого дисплея E Ink;
Який гарний і надійний бірюзовий смарт чохол з малюнком Сакура для Pocketbook 616, 627, 632 (Покетбук) можна оцінити за поданими реальним зображенням товару від магазину Смартикейс.





Купити розумний чохол обкладинка Сакура для Pocketbook pb 616 Basic Lux 2, pb 627 Touch Lux4, pb 632 Touch HD 3 в магазині "Smarticase" в роздріб або оптом за доступними цінами.
Оперативна відправка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для електронної книги |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 400 ₴








