
Бірюзовий чохол з малюнком для дівчини на Lenovo Tab M10 HD tb-x505L X505F X605L
385 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: greenflowers_m10
Нова колекція оригінальних чохлів від виробника Ray.
І перший в цій лінійці - бірюзовий чохол з малюнком для дівчини на Lenovo Tab M10 HD tb-x505L X505F X605L.
Не для планшета Lenovo tab m10 Hd 2nd GEn Tb-x306!
Забарвлення - Flowers Green ( зелені квіти)

Особливості кольорового чохла Ray Green Flowers:
- силіконова, а не пластикова основа чохла, що забезпечує кращий захист при падіннях
- унікальне кольорове оформлення
- кишенька для карт або грошей + два варіанти швидкої установки планшета у вертикальне положення

Не пропустіть можливість придбати комплект з безкоштовною упаковкою замовлення;
Бірюзовий чохол Ray Green Flowers для Lenovo tab M10 HD (X505) FHD (x605) купити з загартованим склом для забезпечення максимального захисту для дисплея всього за 585 гривень.
Якщо цікаві характеристики захисного скла - жміть на фото внизу!
Оцініть широкий асортимент оригінальних чохлів для планшета Lenovo Tab m10 HD!
Відвідайте групу товару, натисніть на фотографію внизу!

Бірюзовий чохол з малюнком для дівчини на Lenovo Tab M10 HD tb-x505L X505F X605L максимально відповідає вимогам до сучасних захисним обкладинок:
- Ваш планшет, не залежно від версії HD (tb-x505) або FHD ( tb-x605) буде під комплексним захистом з обох сторін. Два шари захисних матеріалів чохла Ray забезпечують цілісність і протиударність для корпусу планшетного комп'ютера. А міцна тверда обкладинка закриває екран від впливу зовнішнього середовища при переміщенні планшета в сумці.
- компактні розміри чохла не будуть тягарем для власника мобільного техніки і забезпечать міцну броню для захисту пристрою у випадку форс-мажору
- при необхідності, можна розмістити кілька платіжних карт, для здійснення покупок у магазинах, у внутрішньому кишені чохла Ray Flowers Green
- магнітна застібка забезпечує фіксація обкладинки в закритому положенні, що актуально при розміщенні планшета разом з іншими речами в сумці
- комфортний перегляд відео та читання інформації у браузері планшета - все це може Бірюзовий чохол Ray Green Flowers для Lenovo tab M10 HD (X505) FHD (x605)
- яскравий, помітний зовнішній вигляд, доардинально змінить впізнаваність Вашого планшета в очах оточуючих Вас людей
Бірюзовий чохол з малюнком для дівчини на Lenovo Tab M10 HD tb-x505L X505F X605L - один з найкрасивіших варіантів чохла обкладинки для жіночої аудиторії користувачів.






Встигніть купити бирюзовый чохол Ray Green Flowers для Lenovo tab M10 HD (X505) FHD (x605) в магазині Смартикейс, серія обмежена!
Відправка по всій Україні!
Після оплата і безготівковий розрахунок!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab m10 (tb-x605L x605F tb-X505L x505F) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина пристрою | 81 |
- Ціна: 385 ₴










