
Яскравий кольоровий чохол Ейфелева Вежа Color для Lenovo Tab M10 HD (tb x505l x505F x605L x605F)
530 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: eifel_m10
Гарний подарунок для Важливого Вам людини - яскравий кольоровий чохол Ейфелева Вежа Color для Lenovo Tab M10 HD (tb x505l x505F x605L x605F).
Забарвлення - Eifel Color ( Кольорова Ейфелева вежа)

Чохол Ray Eifel Color примітний такими особливостями:
- яскраві відтінки різних кольором швидко привертають увагу, виділяють планшет серед інших речей у кімнаті;
- міцний корпус з поліуретану і еластичний бампер TPU робить чохол Ray надійним;
- не мазка, не слизька, міцна поверхня довго зберігає новий зовнішній вигляд;

Вигідна покупка в Смартикейс!
Романтичний чохол Ray Eifel Color для Lenovo tab M10 HD (X505) FHD (x605) купити в парі з захисним склом і безкоштовної упаковкою в міцну коробку!
Ваша економія 20 гривень на ціннику скла!
Натисніть на фотографію внизу для перегляду фотографій і характеристик захисного скла 9H!
Найцікавіші варіанти чохлів і бамперів, однотонні і кольорові, класичні і в стилі модерн, вибирайте під Ваш смак і бажання.
Натисніть на зображення внизу, вибирайте Ваш чохол!

Яскравий кольоровий чохол Ейфелева Вежа Color для Lenovo Tab M10 HD (tb x505l x505F x605L x605F) - як родзинка на торті, не можна дивитися байдуже! Це варіант просто подарунок для:
- для цінителів романтичного оформлення, оригінальних візерунків і м'яких відтінків в сучасному виконанні;
- для безпечного використання не маленького планшета в ніжних дитячих або жіночих руках;
- для радикальної зміни зовнішнього вигляду Вашого гаджета, щоб планшет Lenovo Tab m10 hd був помітніший;
- для збереження і новизни корпусу планшета від механічних пошкоджень;
- для справжнього відпочинку за переглядом фільмів, відео контенту в мережі, відео спілкування чи проведення часу за іграми;
- для користувача, чий досвід використання мобільної техніки вже навчив, що необхідно купити чохол на силіконовій основі для планшета lenovo Tab m10;
Романтичний чохол Ray Eifel Color для Lenovo tab M10 HD (X505) FHD (x605) детально представлений на реальних фотографіях від магазину smarticase, щоб максимально оцінити зовнішній вигляд і можливості товару.






Яскравий кольоровий чохол Ейфелева Вежа Color для Lenovo Tab M10 HD (tb x505l x505F x605L x605F) купити в Києві, Вінниці, Дніпрі або будь-якому іншому місті - це не проблема.
Оперативна відправка та доставка силами Нової пошти по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Товщина пристрою | 8.1 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab m10 (tb-x605L x605F tb-X505L x505F) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Кольорова Ейфелева вежа |
- Ціна: 530 ₴










