
Протиударний зелений чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 силіконовий TPU
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: green_tpu_t510
Протиударний зелений чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 з еластичного силікону і з підставкою трансформером для вибору зручно саме Вам кута нахилу дисплея!
Модель TPU Stand - світло зелений колір

Комплексне придбання аксесуарів в магазині Smarticase економить Ваш бюджет!
Яскравий ударостійкий захисний чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 разом з оригінальним захисним склом для дисплею планшета всього за 605 гривень!
Деталі по захисному склу - за посиланням ( тисніть на картинку).
Для розширення можливостей Вашого планшета рекомендуємо додати до замовлення перехідник OTg Micro USB.
Натискайте на фото внизу!
Бажаєте подивитися весь асортимент чохлів для Huawei Mediapad t5 10 від магазину Smarticase? Якщо відповідь позитивна - переходьте за посиланням, натискайте на фото внизу!
Переваги від купівлі противоударного зеленого чохла Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09:
- комплексна надійний захист повністю всього корпусу планшета, включаючи краю дисплея
- максимальна безпека для кутів гаджета при падінні, адже краї і кути такого великого планшета дуже легко б'ються
- вибір варіанту кута нахилу планшета під Ваші потреби, регульована підставка трансформер передбачає три позиції
- товщина захисного матеріалу - не менше 2-х міліметрів, що на порядок більше, ніж у звичайного прозорого чохла
- яскравий ударостійкий захисний чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 поностью сумісний з планшетним комп'ютером, передбачені необхідні отвори і роз'єми
- тривалий термін служби, еластичний силікон не рветься і не боїться ударів
- відмінна ударозахист планшета
Протиударний зелений чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 дозволить не турбуватися про цілісність планшета в руках навіть самих маленьких користувачів. Мобільні пристроєм буде безпечно користуватися і вдома, і за його межами.


Яскравий ударостійкий захисний чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 купити Ви можете зробивши замовлення в магазині smarticase.
Працюємо по передоплаті на розрахунковий рахунок і післяплатою!
Відправка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 243 мм |
| Ширина пристрою | 164 мм |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Huawei |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 500 ₴






