
Класичний безпечний чохол книжка для Lenovo Tab m8 HD Grey (Tb 8505F 8505X)
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: deer_grey_m8_hd
Вінтажне оформлення, особлива не мазка обкладинка і прекрасний захист від пошкодження планшета в одному аксесуар - класичний безпечний чохол книжка для Lenovo Tab m8 HD Grey (Tb 8505F 8505X), серія Deer TPU.
Колір обкладинки - сірий

Всі необхідні купити в одній посилці:
Оригінальний чохол Deer Grey для Lenovo Tab M8 HD Iron Grey (Platinum Grey) і оригінальне захисне скло Mietubl за 575 гривень.
Для розширення можливостей підключення UBS пристроїв, купіть перехідник OTG Micro USB, всього за 35 гривень.
Великий вибір варіантів оригінальних надійних чохлів книжок і гумових бамперів для вирішення всіх завдань при використанні планшета Lenovo Tab m8 hd.
Натисніть на фотографію внизу - для перегляду асортименту!

Класичний безпечний чохол книжка для Lenovo Tab m8 HD Grey (Tb 8505F 8505X) підходить по тону корпусу планшета до наступних моделей планшета:
- Lenovo Tab M8 TB-8505F 8 2/32GB Iron Grey (ZA5G0054UA)
- Lenovo Tab M8 TB-8505X 2/32GB LTE Iron Grey (ZA5H0073UA)
- Lenovo Tab M8 TB-8505X LTE 2/32GB Platinum Grey (ZA5H0088UA)
- Lenovo Tab M8 TB-8505F 2/32GB Wi-Fi Grey (ZA5G0123PL)
- Lenovo Tab M8 TB-8505F 2/32GB Wi-Fi Grey (ZA5G0013PL)

Чим відрізняєтьсяригинальный чохол Deer Grey для Lenovo Tab M8 HD Iron Grey (Platinum Grey) від інших чохлів-книжок:
- особлива фактура обкладинки з прекрасним зчепленням в поверхнею шкіри і в руках добре лежить, і практично не мажеться, не грязниться;
- гарне оформлення в стриманому стилі з логотипами і написами, виконаними методом тиснення;
- еластичний захисний бампер з TPU не боїться ударів і розтягування, не лопне як пластиковий футляр, тривалого терміну використання;
- класичний безпечний чохол книжка для Lenovo Tab m8 HD Grey (Tb 8505F 8505X) через комбінації міцної твердої обкладинки, яка виступає на 1-2 міліметри на грань бампера, істотно знижує ризик розбити корпус планшета при падінні;
- комфортний перегляд відео на планшеті Ленів таб м8 з безліччю варіантів зміни кута нахилу дисплея мобільного пристрою;
- сучасний стильний вигляд у класичному виконанні ідеально підходить для дорослої аудиторії користувачів;
Оригінальний чохол Deer Grey для Lenovo Tab M8 HD Iron Grey (Platinum Grey) придбати в якості подарунка для себе або важливого Вам людини в магазині Smarticase.







Класичний безпечний чохол книжка для Lenovo Tab m8 HD Grey (Tb 8505F 8505X) доставляється по всій Україні силами Нової пошти.
Зручна оплата при отриманні замовлення у відділенні пошти або через безготівковий банківський переказ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Висота пристрою | 199.1 мм |
| Ширина пристрою | 121.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 400 ₴









