
Чоловічий зелений чохол з малюнком для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 (Ділової Слоник)
389 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: elephant_s6lite
Оригінальний захисний аксесуар з розумною обкладинкою для маленьких і великих - чоловічий зелений чохол з малюнком для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 (Ділової Слоник).
Серія Ray Business Elephant ( Ділової слоник)

Темний зелений чохол Ray Business Elephant для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 замінює нудні однотонні чохли щоб:
- планшет виглядав яскравіше і оригінальніше;
- підвищити впізнаваність Вашого гаджета, особливо якщо використовується не один планшетний комп'ютер;
- отримати максимальний захист з урахуванням всіх особливостей Вашого пристрою;
- користуватися девайсом і отримувати максимум задоволення;

Чоловічий зелений чохол з малюнком для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 (Ділової Слоник) придбати окремо або отримати знижку, додавши замовлення гарне захисне скло 9H. Комплект обійдеться всього 570 гривень + безкоштовна упаковка замовлення.
Детально про захисному склі, натискайте на фото внизу!
Найцікавіші варіанти чохлів для планшета Samsung Galaxy Tab s6 Lite за найдоступнішими цінами. Чому б не купити відразу два чохла? Дивіться весь асортимент за посиланням, натисніть на фотографію внизу.

Ray Business Elephant і його властивості:
-
пом'якшення удару, якщо раптом Ваш планшет впав на тверду поверхню;
-
Lock застібка не дозволить обкладинці бовтатися;
-
петелька, де можна розмістити стилус, корисний помічник для Вашого гаджета;
-
темний зелений чохол Ray Business Elephant для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 покритий міцною шкірою PU з матовою поверхню, не схильної брудниться і збирати сліди пальчиків;
-
майже магічне вимкнення дисплея планшета при закритті чохла і спрацюванні датчика Холу відбувається автоматично;
-
двох шарова захист для корпусу і дисплея планшета Самсун Таб с6 лайт від руйнування (від появи тріщин, сколів, подряпин) при форс-мажорних ситуаціях;
Чоловічий зелений чохол з малюнком для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 (Ділової Слоник) наочно зображено на реальних фотознімках від магазину Смартикейс.






Купити темний зелений чохол Ray Business Elephant для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 як подарунок з доставкою у Ваше місто Новою поштою.
Оплачуйте замовлення при отриманні або через інтернет-банкінг.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Виробник | Samsung |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Діловий Слоник |
- Ціна: 389 ₴









