
Безпечний силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 червоний TPU
445 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: tpu_red_s6lite
Яскравий чохол з тривалим терміном використання та максимальної вільним поводженням з планшетом - безпечний силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 червоний TPU.
Підходить на таку лінійку планшетів (перелік не вичерпний):
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
Серія Ivanaks TPU Red

Чому Вам підійде червоний силіконовий чохол Ivanaks TPU для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P610 P615:
- варіант для тих, кому не потрібен чохол-книжка, але потрібна хороша броня для корпусу;
- яскравий червоний колір виділяє Ваш гаджет у великій кімнаті, особливо якщо є багато інших гаджетів або речей;
- захисний аксесуар з тривалим терміном активного використання, в тому числі в екстремальних умовах;
- кращий варіант захисту планшета для дітей;

Від силікону до бізнес варіанти, широкий асортимент по чохлам для планшета Samsung Galaxy Tab s6 lite. Натискайте на фотографію внизу, переходьте до групи товару.

Червоний чохол Ivanaks TPU Red і його властивості:
-
виготовлений з TPU матеріалу, по суті це дуже еластичний силікон високої міцності, стійкий тиску і впливу сили, прекрасно справляється з поглинанням сили зіткнення
-
підставка із регулюванням наклону, яка може і не використовуватися (при необхідності), виймаючи і знімна.
-
кілька варіантів кута нахилу дисплея планшета Самсунг Галаксі Таб с6 лайт, що дозволяє підібрати бажане положення гаджета
-
комірка для стилуса у верхній частині захисного аксесуара
-
підвищена увага щодо захисту кутів Samsung Galaxy Tab s6 lite, що особливо важливо при падінні важкого планшета
-
захисний бортик (висота не менше 2-х міліметрів) по периметру дисплея
Червоний силіконовий чохол Ivanaks TPU для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P610 P615 простий у використанні і обслуговуванні, ідеально поєднується з планшетом, виглядає ефектно.







Купити силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 червоний TPU з приміркою на Новій пошті при отриманні.
Оперативна відправка по Україні Новою поштою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 2020 - 2022 (10.4) |
| ТМ | Ivanaks |
- Ціна: 445 ₴











