
Червоний чохол Smart Pencil Holder для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Pink
379 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: redpencil_s6lite
Сучасний чохол для безпечного і зручного користування гаджетом Samsung - це червоний чохол Smart Pencil Holder для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Pink.
Серія Ivanaks S Pen Holder Red

Розумний чохол Ivanaks S Pen Holder Red на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM P610 P615) і його "родзинки":
-
зберезень обкладинка занурює екран гаджета в автоматичний сон пі закриття чохла, а також змінює форму, заламує в два рази, щоб послужити підставкою;
-
під екранна ніша для пера S Pen, щоб аксесуар завжди був під руками;
-
силіконова ( термоплатисчная основа) бампера стійка до ударів і фізичного впливу, не дряпає корпус планшета, міцна і надійна;
-
захист для рідних кнопок планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 від неминучого фізичного зносу;
-
вбудований магнітний замок в обкладинці;
-
стійка вертикальна позиція для комфортного перегляду відео;
-
матова, не слизька поверхня, не збирає пил;
-
сучасний затребуваний дизайн;

Червоний чохол Smart Pencil Holder для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Pink придбати з гарним захисним склом 2,5 d за 579 гривень.
Детальний опис та характеристика скла доступна по посиланню, натисніть на фотографію внизу!
Навіщо зупинятися тільки на одному варіанті чохла? Дивіться весь асортимент чохлів від магазину "Smarticase", купуйте два і більше аксесуарів, отримуючи хороші знижки!. Натисніть на фотографію внизу!

Розумний чохол Ivanaks S Pen Holder Red на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM P610 P615) виготовлений з таких матеріалів:
-
поліуретан (еко шкіра) з фактурою під бавовняну тканину, як на джинсах;
-
мікрофібра з ворсистою поверхнею на внутрішній частині обкладинки;
-
TPU ( термопластичний поліуретан) використовується у виробництві футляра, фіксуючої частини чохла;
Червоний чохол Smart Pencil Holder для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 і самий детальний фото огляд в живому варіанті від магазину Смартикейс тільки для наших відвідувачів. Купуйте з комфортом в "Smarticase".








Розумний чохол Ivanaks S Pen Holder Red на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM P610 P615) доставить Вам Нова пошта!
З Вас замовлення чохла, з нас - відправка на вказану адресу!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | червоний джинс |
- Ціна: 379 ₴










