
Протиударний чохол Smart Pencil Holder Галактика для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020
520 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: yhxpencil_s6lite2
Розумна сгибаемая обкладинка, надійний шар для захисту корпусу і екрану девайса, 100 % оригінальний аксесуар - це протиударний чохол Smart Pencil Holder Галактика для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020.
Серія Ivanaks S Pen Holder Galaxy

Що може Вам забезпечити кольоровий чохол Ivanaks S Pen Holder Галактика для планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM P610 SM P615):
-
суцільний захист для всієї поверхні планшета від впливу зовнішньої серед при використанні гаджета поза стінами будинку
-
міцна обкладинка з красивим малюнком захищає дисплей від ударів і підвищує впізнаваність гаджета
-
смарт магніт на обкладинці впливає на датчик Холла, що автоматично переводить планшетний комп'ютер в режим сну
-
гнучка обкладинка передбачає заламування, що дозволяє дуже просто і швидко поставити планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 у вертикальне положення
-
еластична основа містить нішу для пера S pen, навіть дві - під екранну поглиблену і над екранну, біля клавіш керування харчування планшетним комп'ютером
-
захист від фізичного зносу кнопок гаджета
-
форма фактор, який не боїться ударів і кидків

Протиударний чохол Smart Pencil Holder Галактика для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 пропонує до придбання зі знижкою при покупці захисного скла. Комплект всього за 725 гривень.
Уся необхідна інформація для прийняття рішення про купівлю захисного скла - по посиланню, натисніть на фотографію внизу!
Великий вибір чохлів, найцікавіших варіантів і красивих забарвлень як для чоловіків, так і для жінок, Ви можете подивитися в групі товару. Переходьте за фотографію внизу!

Кольоровий чохол Ivanaks S Pen Holder Галактика для планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM P610 SM P615) набувають для користувачів будь-якої статі і віку.
Універсальний колір обкладинки приємний для очей і привертає увагу оточуючих. Зробіть зовнішність Вашого планшета оригінальною - купіть протиударний чохол Smart Pencil Holder Галактика для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 в магазині "Smarticase"








Продаж роздрібних і дрібно-оптовими цінами!
Є оплата при отриманні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Космос (Галактика) |
- Ціна: 520 ₴











