
Магнітний чохол з клавіатурою бездротовою на Lenovo Tab m10 FHD Plus 2nd gen (Tb x606x TB x606F) PC version
1 299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LEN_M10FHD_KEYBOARD2
Не обмежуйте себе в роботі чи навчанні можливостями сенсорного екрану планшетного комп'ютера, купите магнітний чохол з клавіатурою бездротової на Lenovo Tab m10 FHD Plus 2nd gen (Tb x606x TB x606F) PC version
Що Ви купуєте з покупкою чохла Walk Notebook PC version:
-
багатошарова повноцінний захист планшета від падінь і ударів по корпусу і дисплея
-
звичне розташування кнопок для роботи з текстом
-
дистанційне керування пристроєм на механічній клавіатурі
-
жорсткий футляр-кріплення планшета Lenovo Tab M10 FHD plus
-
магнітна обкладинка, до якої "прилипає" мобільна клавіатура

Доступна альтернатива сучасним нетбукам, хромбук і іншим пристроям з дисплеєм до 11-ти дюймів, щоб отримувати максимум задоволення від використання всіх можливостей планшета Lenovo Tab m10 FHD plus.
Інструкція по посиланню для настройки швидкого перемикання мовної розкладки і інших можливостей, передбачених програмою Exeternat Keyboard Helper.

Чорний чохол з бездротовою клавіатурою Walk Notebook PC для Lenovo Tab M10 FHD Plus 10.3 Tb x606f x606x на голову вище звичайних захисних чохлів книжок:
-
дистанційне керування планшетом на дистанції до 10-ти метрів завдяки бездротовому підключенню по Bluetooth
-
приємне м'яке натискання клавіш дарує відчуття звичної роботи на робочому столі, лептоп
-
високий рівень протиударного захисту Lenovo Tab m10 fhd plus за рахунок багаторівневої обкладинки і твердого полікарбонатного футляра
-
передбачено декілька положень для вертикальної установки гаджета, що дозволяє вибрати бажаний кут нахилу (для читання, перегляду фільму, відео конференції)
-
вбудовані магніти працюють на утримання чохла в складеному (закритому) положенні і утриманні клавіатури

Магнітний чохол з клавіатурою бездротової на Lenovo Tab m10 FHD Plus 2nd gen (Tb x606x TB x606F) купите відразу з хорошим захисним склом в одній посилці.
Ціна комплекту 1424 гривень.
Характеристики захисного скла і зображення товару доступною за посиланням, натискайте на фотографію внизу.
Lenovo Tab m10 FHD plus 2nd Gen чохли на будь-який смак і цінник з докладним описом, щоб вибрати чохол Вам було просто і зрозуміло. Для переходу в групу товарів, натискайте на зображення внизу.
Чорний чохол з бездротовою клавіатурою Walk Notebook PC для Lenovo Tab M10 FHD Plus 10.3 Tb x606f x606x - це варіант для навчання, роботи і дозвілля, універсальне рішення для будь-якого користувача, який вміє оперативно працювати з механічною клавіатурою.

Трохи про характеристики чохла Walk Notebook PC
-
бездротова клавіатура сполучається з планшетом по протоколу Bluetooth 3.0 і вище. Також може бути використана з іншими пристроями на Android, Windows, iOs, наприклад, зі смарт ТВ, де є Bluetooth модуль
-
безпечний чохол в рази знижує ризик утворення подряпин як на корпусі, так і на дисплеї.
-
знімає питання покупки недорого ноутбука через непотрібність такого;
-
красива візуально і приємна тактильно синтетична шкіра PU з матовим покриттям по всій зовнішній поверхні чохла!
-
отвори для зарядки і динаміків, а також під камеру передбачені за замовчуванням
-
ідеальний варіант для подарунка;




Технічні характеристики комплектної клавіатури:
-
мовна розкладка - російсько-англійська;
-
програмована настройка функціональних клавіш F1-F12 і швидкого перемикання мовної розкладки, наприклад через програму External Keyboard Helper;
-
планшет "бачить" клавіатуру на відстані до 10-метрів, що дає масу переваг по управлінню планшетом;
-
ємність акумулятора становить 180 мАг, що дозволить працювати з аксесуаром майже місяць при при 8-ми годинному використанні
-
зарядка до 3-х годин;
-
версія протоколу bluetooth 3.0 і вище;


Чорний чохол з бездротовою клавіатурою Walk Notebook PC для Lenovo Tab M10 FHD Plus 10.3 Tb x606f x606x з безкоштовною доставкою від магазину Smarticase. Встигніть придбати!
З додаткових питань - звертайтеся!
Відправка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Виробник | Walk |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8.2 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, З клавіатурою |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
- Ціна: 1 299 ₴











