
Чорний чохол з нішею під S Pen для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 P610 P615
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: blackpencil_s6lite
Класичний варіант безпечного чохла книжки для габаритного планшета, який дуже просто впустити і пошкодити - це чорний чохол з нішею під S Pen для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 P610 P615.
Серія Ivanaks S Pen Slot Black

Протиударний чорний чохол Ivanaks S Pen Slot для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM-P610 SM-P615) - один з найцікавіших захисних аксесуарів в однотонному оформленні:
-
матова шкіра з міцного поліуретану не збирає відбитки пальців і бруд, не ковзає, додає впевненості і чіпкості при утриманні планшета в руках;
-
закрита ніша для пера S Pen вбереже від випадкової втрати комплектний стилус;
-
литий пружний бампер міцно утримує корпус планшета Samsung Galaxy Tab S6 lite в своїх обіймах. створюючи міцну захисну оболонку між пристроєм і зовнішнім середовищем;
-
відпадає необхідність часто міняти захисні чохли, які вийшли з ладу при ударах, падіннях, лопнули і т, д;
-
передбачено автоматичне блокування дисплея пристрою при закритті розумної обкладинки за рахунок впливу на датчик Холла;
-
комфортне положення для перегляду відео та фільмів, для малювання пером S Pen;


Як купити чорний чохол з нішею під S Pen для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 P610 P615 з захисним склом 9H Tempered Glass за 660 гривень в одній посилці?
Залишити Ваше замовлення в магазині "Smarticase"
Повна інформація в доступній формі по захисному склу представлена по посиланню, тисніть на зображення внизу!
Протиударні бампера, класичні книжки з твердою або м'якою основою, комплекти з бездротовою клавіатурою під планшет Samsung Galaxy Tab s6 Lite можна уважно вивчити в групі товару, переходите за посиланням - натискайте на фотографію внизу!


Протиударний чорний чохол Ivanaks S Pen Slot для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM-P610 SM-P615) зменшить Ваш головний біль при використанні планшета дітьми, поза стінами будинку, на відпочинку або в подорожі.
Сучасні міцні матеріали і додаткові фішки зроблять використання гаджета більш комфортним!






Чорний чохол з нішею під S Pen для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 P610 P615 доступний для покупки в магазині Смартікейс.
Дивіться наш асортимент! При замовленні 650 гривень і більше діє безкоштовна доставка по Україні до відділення Нової пошти.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 450 ₴











