Як прикрасити Ваш планшет і забезпечити комплексний захист для корпусу і дисплея гаджета? Аксесуар, який одночасно вирішує дві задачі - це кольоровий чохол для дівчини на Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F

Забарвлення - Butterflies (Яскраві метелики)
Жіночий магнітний чохол обкладинка Ivanaks Two-fold Метелики для Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F Ви можете купити в комплекті з захисним склом. Знижка на будь-яке скло – 20 гривень!
Вся необхідна інформація по загартованому захисному склу з міцністю 9H доступна по посиланню, натискайте на зображення товару нижче!
Чохол Ivanaks Two Fold підходить для таких моделей планшета:
-
Lenovo Yoga Smart Tab Wi-Fi 4/64Gb Iron Grey (ZA3V0040UA)
-
Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 4/64 LTE Iron Grey (ZA530006UA)
-
Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 3/32 LTE Iron Grey (ZA530037UA)
-
Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F (ZA3V0019UA)
Вибір кольорів і варіантів захисту корпусу планшетного комп'ютера від фізичного руйнування з детальним оглядом і живими фото - в нашій групі, натискайте на фотографію!
Нехай краще дряпається захисна бронь чохла, рідний корпус планшета Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F. Одягайте Ваш гаджет в правильні аксесуари!

Кольоровий чохол для дівчини на Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F виготовлений за сучасними канонами:
-
two-Fold обкладинка з нанесеним шаром мікрофібри на внутрішній частині аксесуара, оберігає дисплей від появи мікро подряпин, дозволяє просто і легко відкривати і закривати чохол, заламуючи по вигину обкладинку, створює потрібний користувачеві образ;
-
передбачені необхідні функціональні роз'єми і отвори під кнопки, колонки і т.д .;
-
вбудована магнітна застібка утримує обкладинку закритої;
-
сучасний захисний чохол з легким вагою (близько 220 грам) практично не збільшує планшет в розмірах;
-
матова синтетична шкіра PU виглядає ефектно і не збирає відбитки пальців;
Жіночий магнітний чохол обкладинка Ivanaks Two-fold Метелики для Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F буде прекрасним доповненням для дорослого користувача планшета, який вміє правильно поводитися з речами.




Кольоровий чохол для дівчини на Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F доступний до покупки в магазині Smarticase (при активній кнопці КУПИТИ).
Відправляємо Новою поштою післяплатою і за безготівковим розрахунком!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Ширина пристрою | 166 мм |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені, Захист для кутів, магнітний замок, з малюнком |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 450 ₴










