
Підвищеної міцності розумний чорний чохол S Pen Slot для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: blackpencil_s6lite
Турбуєтеся про цілісність Вашого дорогого планшета? Не довіряєте звичайним пластиковим чохлам? Боїтеся втратити перо S Pen? З цим чохлом усі ці страхи пройдуть дуже швидко. Представляємо – це підвищеної міцності розумний чорний чохол S Pen Slot Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4
Захисний аксесуар підходить для такого переліку пристроїв:
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
Серия Ivanaks S Pen Slot black

Безпечний смарт чохол Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022-2020 (SM P610 P615 P613 P619) вирішує багато повсякденних завдань:
-
оберігає дисплей від ударів та виникнення тріщин за рахунок 3-х шарової обкладинки з екошкіри PU, полікарбонату та мікрофібри;
-
збереже цілісність корпусу в його початковому стані за рахунок ударостійкого TPU футляра середньої еластичності. Матеріал добре поглинає силу удару, не лопає, не рветься, зроблений з урахуванням особливостей планшета Samsung Galaxy Tab S6;
-
передбачає нішу для дивовижного пера S Pen, вона розташована у верхній частині дисплея біля блоку клавіш управління гаджетом;
-
встановлює та фіксує планшет Samsung Galaxy Tab S6 lite у вертикальному положенні для комфортного часу проведення за переглядом відео та фільмів;
-
зручна позиція для малювання;
-
автоматичне блокування дисплея планшета за рахунок швидкого впливу на датчик Холла у планшетному комп'ютері;

Підвищена міцність розумний чорний чохол S Pen Slot для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 із захисним склом 2,5d за 730 гривень.
Детальна інформація щодо захисту для дисплея планшетного комп'ютера - за посиланням на фотографії, натисніть на зображення.
Який чохол вибрати для планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite? Щоб не витрачати час на пошуку та порівнянні тисяч варіантів, пропонуємо ознайомитись з асортиментом магазину "Smarticase, натискайте на фотографію внизу!


Безпечний смарт чохол Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 2022 (SM P610 P615 P613 P619) відмінно підходить для чоловіків, дорослих користувачів які цінують якісні аксесуари і користуються можливостями планшета по максимуму.
Реальні фотографії та огляд чохла Ivanaks S Pen Slot black TPU - далі!






Підвищеної міцності розумний чорний чохол S Pen Slot Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 купити як подарунок або для особистого користування в магазині Смартикейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy tab s6 lite 202 & 2020 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 550 ₴












