
Современный синий чехол S Pen Slot для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 с умной обложкой
465 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: dbupencil_s6lite
Глибокий синій відтінок обкладинки, ідеальний для молоді та дорослої аудиторії користувачів, вбудовані фішки та високий рівень міцності – це сучасний синій чохол S Pen Slot для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 з розумною обкладинкою, для моделей 2020 та 2022 року випуску. Повний перелік пристроїв, що підтримуються, шукайте в списку внизу:
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
Серия Ivanaks S Pen Slot Dark Blue

Чоловічий чохол з нішою під стиль для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020-2022 (SM P610 P615 P613 P619) дозволяє розслабитися при поїздках, відвідуваннях роботи або місць навчання, адже в такій броні планшет буде по максимум закритий з усіх боків міцними захисними. а також
-
може приймати вертикальне положення, що дарує користувачеві комфортний зоровий контакт з дисплеєм і знімає завдання використовувати руки для утримання гаджета з вагою близько пів кілограма;
-
магнітиться до поверхні планшета при закритті за рахунок вбудованих в обкладинку магнітів-замов;
-
блокує екран і автоматично занурює пристрій у сон, тим самим знижує витрату батареї планшета та знімає завдання використання кнопки увімкнення/вимкнення;
-
передбачає позицію (нахил дисплея під кутом 30-35 градусів) для роботи з текстом або малювання в призначених для цього додатках;
-
щоб не втратити дороге перо S Pen, передбачена містка ніша у верхній, над екранною частиною бампера-футляра;
-
захищає від проникнення вологи за рахунок міцної синтетичної шкіри PU;

Сучасний синій чохол S Pen Slot для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 з розумною обкладинкою Smart Sleep купують разом із захисним склом під цю модель. Адже це убезпечить дисплей планшета від появи подряпин і знизить рік його руйнування при падіннях або ударах + суттєва знижка за комплект. Ціна питання 680 гривень з безкоштовною упаковкою для безпечного транспортування.
Для перегляду детальної інформації по товару (скло 2,5d для Samsung S6 lite 10.4) перейдіть по зображення внизу.
Як розібратися в такому розмаїтті чохлів і обкладинок для планшета Samsung Galaxy Tab s6 Lite 10.4? У групі товару зібрані найцікавіші, варті уваги варіанти чохлів з живими фотографіями для зрозумілого перегляду та формування враження про властивості товару.
Натисніть на фотографію внизу!


Чоловічий чохол з нішою під стиль для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 2022 (SM P610 P615 P613 P619) з синім кольором обкладинки і міцною шкірою PU виглядає гідно, виконує всі завдання і відмінно допомагає в роботі або навчанні.
Живі фото зі зрозумілим описом тільки в магазині Smarticase, далі огляд на Ivanaks S Pen Slot Dark Blue!






Щоб купити сучасний синій чохол S Pen Slot Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 з розумною обкладинкою, залишайте замовлення на сайті в будь-який час. А якщо є додаткові питання – контактний номер для зв'язку в робочий час магазину.
Приймаємо безготівкову оплату, а також відправлення післяплатою з оплатою при отриманні на пошті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Темно-синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | синій |
- Ціна: 465 ₴









