
Чохол книжка для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) з малюнком Ейфелева вежа)
459 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: eifel_trifold_a72020
Як перетворити планшет, зробивши його більш і більш защищенней від появи подряпин, щоб можна було зручного користуватися пристроєм і працювати в додатках?
Купити чохол з візерунком для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Eifel (Ейфелева вежа).
Чохол Tri Fold Eifel добре поєднується з відтінком корпусу з версіями Silver:
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Silver (SM-T500NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Silver (SM-T505NZSA).
Для більш темною версії планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 також застосовується, адже закриває весь корпус пристрою:
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Dark Gray (SM-T500NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Dark Gray (SM-T505NZAA)

Чохол з бірюзовим відтінком Ivanaks Tri Fold Ейфелева вежа для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 простий у використанні і обслуговуванні за рахунок таких властивостей:
-
PU шкіра практично не мажеться і не оббирає бруд, матова поверхня забезпечує відмінне зчеплення з руками користувача. Матеріал міцний і виглядає гідно;
-
твердий ABS пластик не міняє форму, не розтягується з часом, як звичайний силікон. Мінімальна товщина стінок захисного аксесуара досягається саме за рахунок міцності полімерного матеріалу;
-
сгибаемая обкладинка складається в пірамідку і може служити підставкою для вертикальної позиції планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505). 3-х складова структура обкладинки дозволяє легко відкрити чохол, без будь-якого опору;
-
ворсиста мікрофібра використовується для безпечного контакту планшета з поверхнею чохла-книжки Ivanaks Tri Fold;
-
магнітні вставки у футляр і обкладинку для магнітного утримання чохла закритим вирішують проблему мимовільного відкриття обкладинки;
-
100 % відповідність за розмірами і отворів комп'ютерного пристрою;

Чохол з візерунком для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Eifel (Ейфелева вежа) купіть в парі з захисним склом і комплексно підійдіть до вирішення проблеми захисту 10,4-ти дюймового планшета.
Натисніть на зображення вниз для переходу до перегляду фотографій і опису по захисному склу Ivanaks 2.5 d Tempered Glass.
Підібрати чохол на Самсунг Галаксі Таб А7 2020 серед розмаїття кольорів і дизайну обкладинок, бамперів і книжок, здається складним, але це не так, якщо Ви робити вибір в магазині "Smarticase".
Чохол з бірюзовим відтінком Ivanaks Tri Fold Ейфелева вежа для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 забезпечує достатній рівень захисту пристрою при активному використанні вдома, на роботі або в подорожі.








ВИ вже зважилися купити чохол з візерунком для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Eifel (Ейфелева вежа). Відмінно. Залишилося залишити замовлення на сайті або по дзвінку на контактний номер мобільного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Ейфелева вежа |
- Ціна: 459 ₴












