
Резиновий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) синій
465 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: blue_tpu_a72020
Для виконання будь-яких завдань, для зручного користування планшетом, для збереження цілісності корпусу - м'який синій силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) Ivanaks TPU Blue
Особливості чохла Ivanaks TPU Blue:
- з регульованим кутом нахилу дисплея планшета, щоб просто і швидко вибрати потрібне Вам положення планшета
- в міру товсті стінки гумової броні ( 2 міліметри) створюють достатній рівень захисту для крихкого планшета Samsung Galaxy Tab 10.4 A7
- потовщення по кутах аксесуара, щоб при падінні зберегти цілісність планшетного комп'ютера

Синій гумовий чохол протиударний Ivanaks TPU Blue для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505. вирішує такі питання використання планшета:
-
безпечне переміщення гаджета в школу, на роботу, до друзів, помістивши планшет в еластичний гумовий фуляр
-
поставка-регулятор передбачає три можливих вертикальних положення і 3 позиції для роботи з текстом або графікою. У Вас хороший вибір в розташуванні планшета, щоб було комфортно як для рук, так і для очей
-
еластичний стінки чохла не лопають, їх не просто розірвати, але вони відмінно лягають по корпусу планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505
-
кутові потовщення чітко видно і їх роль величезна, адже за статистикою, найбільш вразливим місцем планшета, після дисплея, є кут корпусу
-
гарний, веселий відтінок сподобається і дітям і дорослим, світлий тон не такий мазкий, як чорний
-
захисний бортик над дисплеєм з хорошим піднесенням, щоб і дисплей захистити, наскільки це можливо в такому форм-факторі

Зайвим точно не буде, м'який синій силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) Ivanaks TPU Blue та захисне скло 2,5d для комплексного захисту планшетного пристрою.
Захисне скло Ivanaks 2.5d Tempered Glass для планшета Samsung Tab a7 10.4 можна розглянути на фотографіях, як у живу. Натисніть на фотографію внизу.
Відвідайте нашу групу по чохлам для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505), щоб оцінити і порівняти різні варіанти, підібрати той, що Вам максимально підходить. Натисніть на зображення внизу

Синій гумовий чохол протиударний Ivanaks TPU Blue для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 оцінити у всій красі на реальних знімках від магазину Смартикейс. Це той варіант, який купують найчастіше.






Щоб купити м'який синій силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) Ivanaks TPU Blue - залишайте замовлення на сайті цілодобово!
Оплата за чохол можлива за безготівковим розрахунком з післяплатою на Новій пошті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Deep Blue ( синій) |
- Ціна: 465 ₴











