
Кольоровий смарт чохол Галактика для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Galaxy
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: galaxy_safebook_x306
Гармонійно підібрані тони і відтінки, глибокий смисловий сюжет і матова не мазка поверхня - кольоровий смарт чохол Галактика для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Galaxy.
Захисний чохол Ivanaks Safebook Galaxy підходить для таких версій планшета Lenovo Tab m10 Hd 2nd Gen:
-
планшет Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 64GB Iron Grey (ZA6W0128UA)
-
планшет Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 32GB Iron Grey (ZA6W0015UA)
-
планшет Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 64GB Platinum Grey (ZA6V0187UA)
-
планшет Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 32GB Platinum Grey (ZA6V0049UA)

Кольоровий протиударний чохол Ivanaks Safebook Galaxy для Lenovo Tab m10 HD TB-x306x x306F 2nd Gen і його характеристики:
-
яскрава кольорова обкладинка не залишить байдужим нікого, досить взяти в руки планшет в чохлі Ivanaks Safebook, щоб закохається в нього назавжди
-
підвищена міцність і ударостійкість аксесуара за рахунок ударо поглинаючих стінок термополиуретанового футляра. Монолітний бампер з міцними і суцільними стінками по максимуму закриває усі вразливі частини планшету, передбачені необхідні отвори і роз'єми
-
розумна 3-х складова обкладинка здатна на багато чого: вимкнути дисплей планшета Lenovo Tab m10 HD 2nd Gen, складатися в пірамідку для підставки під футляр, прилипати до основи чохла--книжки в закритому положенні
-
конструкцію чохла Ivanaks Safebook передбачена технічна можливість вертикальної установки планшета. Також можна зафіксувати Lenovo Tab m10 HD 2nd Gen в кутовому положенні, щоб малювати або писати тексти
-
витривалі до тертя і ударів, захисні матеріали конструкції чохла подарують Вам багато років корисного застосування чохла з функціональним планшетом
-
матова поверхня обкладинки не збирає пил і мінімально брудниться жиром
-
мікрофібра всередині обкладинки м'яко стикається зі скляною поверхнею дисплея

Кольоровий смарт чохол Галактика для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Galaxy купити зі знижкою на ціні захисного скла Tempered Glass - 20 гривень!
Безкоштовна упаковка замовлення в картонну коробку з наповнювачем. Деталі по склу - за посиланням внизу (натисніть фото)
Всі найдостойніші уваги чохли на планшет Lenovo Tab m10 HD 2nd Gen зібрані в групі магазину "Smarticase".
Нажимайте на фотографию внизу!
Цветной противоударный чехол Ivanaks Safebook Galaxy для Lenovo Tab m10 HD TB-x306x x306F 2nd Gen - это тот вариант, кода однотонный вариант не интересен, а мультяшные рисунки не подходят Вам. Расцветка Галактика подходит и для мужчин, и для женщин.
Модель Ivanaks Safebook Galaxy подарит Вам кучу положительного опыта использования планшета, как дома, так и на учебе (на работе), поможет выделить устройство, сделать его внешность оригинальной и уникальной.







С доставкой в Ваш город, купить цветной смарт чехол Галактика для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Galaxy от магазина "Smarticase".
Бесплатная упаковка заказа!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Космос (Галактика) |
- Ціна: 599 ₴











