
Розумний молодіжний чохол книжка Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Grafity
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grafity_safebook_x306
Багатство відтінків і тонів, сучасне викликає оформлення, прекрасні захисні властивості - розумний молодіжний чохол книжка Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Grafity.
Протиударний чохол Ivanaks Safebook Grafity ідеальний для придбання на такі моделі:
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 64GB Iron Grey (ZA6W0128UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 32GB Iron Grey (ZA6W0015UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 64GB Platinum Grey (ZA6V0187UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 32GB Platinum Grey (ZA6V0049UA)

Протиударний монолітний чохол Графіті в серії Ivanaks Safebook на Lenovo Tab m10 HD TB-x306x x306F 2nd Gen може багато чого:
-
в рази знизити ймовірність як-небудь пошкодити корпус планшета при жорсткому падіння на тверду підлогу за рахунок ударостійкого TPU футляра, виготовленого цільним, з присутніми необхідними отворами та роз'єми
-
уберегти від подряпин дисплей пристрою за рахунок використання твердої захисної 3-х шарової обкладинки
-
насолоджуватися комфортним переглядом відео і фільмів на планшеті, встановивши Lenovo Tab m10 HD tb-x306 в зручній вертикальній позиції
-
носити пристрій з собою на навчання, до друзів і привертати увагу оточуючих у такій яскравій обкладинці
-
працювати з текстом або малювати, читати, встановивши планшет в кутовому розташуванні
-
автоматично занурювати дисплей Lenovo Tab m10 Hd 2nd Gen в сон за рахунок дії магніту Smart Sleep / Wake
-
магнітний замок працює як годинник, обкладинка мимовільно не розкривається

Купити розумний молодіжний чохол книжка Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Grafity з гарним захисним склом, в одному магазині, з відправкою в одній посилці.
Натисніть на зображення внизу, щоб перейти на сторінку захисного скла 9H Temepred Glass від магазину "Smarticase".
Асортимент чохлів, обкладинок і футлярів для планшета Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Ви можете подивитися в групі товару.
Натисніть на фотографію внизу!
Протиударний монолітний чохол Графіті в серії Ivanaks Safebook на Lenovo Tab m10 HD TB-x306x x306F 2nd Gen ощасливить Вашої дитини. Це вже перевірено на практиці багато разів (відгуки наших покупців). Сучасний дизайн і багаті можливості чохла дозволять набагато простіше використовувати технічні можливості планшетного комп'ютера.







Розумний молодіжний чохол книжка Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Grafity представлений в магазині Смартикейс і доступний для замовлення через сайт або по дзвінку.
Звертайте увагу на наявність ( або відсутність товару), так як позиція швидко реалізується.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Графіті (Молодіжна забарвлення) |
- Ціна: 599 ₴











