
Розумний жіночий чохол Метелики для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Butterflies
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: butterflies_safebook_x306
Світлий фон у комбінації з яскравими відтінками, міцна обкладинка з функцією автосон, монолітний ударостійкий футляр з магнітами - це розумний чохол Метелики для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Butterflies для дівчини.
Перевірте свою модель планшета в представленому списку відповідних пристроїв:
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 64GB Iron Grey (ZA6W0128UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 32GB Iron Grey (ZA6W0015UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 64GB Platinum Grey (ZA6V0187UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 32GB Platinum Grey (ZA6V0049UA)

Білий смарт чохол з малюнком Ivanaks Safebook Метелики на Lenovo Tab m10 HD TB-x306x x306F 2nd Gen і його можливості:
-
підвищений рівень ударо безпеки і міцності при дії сили на корпус планшета Lenovo Tb-x306 за рахунок використання гнучкого TPU матеріалу ( для футляра-кріплення планшета);
-
розумна обкладинка з достатньою силою прилипає до основи чохла за рахунок вбудованих і невидимих магнітиків. Мимовільне відкриття чохла - виключено;
-
автоматичне занурення пристрою в сон і його пробудження, коли обкладинку підняти - так працює магніт Sleep/Wake;
-
м'яке захисне покриття на внутрішній поверхні чохла Ivanaks Safebook забезпечує делікатний контакт з екраном Lenovo Tab m10 HD tb-x306f x306xv
-
монолітний футляр на все 270 градусів закриває вразливі частини корпусу планшета, передбачені необхідні отвори для підключення зарядного пристрою, навушників, динаміки;
-
камера пристрою втоплена в товщі стінок, не подряпає і не пошкодиться при перенесенні планшета в сумці;

Розумний чохол Метелики для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Butterflies можна купити в парі з захисним склом, щоб комплексно підійти до забезпечення безпеки планшетного комп'ютера. Мінус 20 гривень на вартості скла на цю модель!
Натисніть на зображення скла внизу, щоб ознайомитись з характеристиками товару більш докладно.
Широкий асортимент чохлів та захисних футлярів на планшет Lenovo Tab m10 Hd 2nd Generation від магазину "Smarticase"
Натисніть на фотографію внизу і вибирайте кращий з кращих чохлів для Вас і Вашого мобільного пристрою.
Білий смарт чохол з малюнком Ivanaks Safebook Метелики на Lenovo Tab m10 HD TB-x306x x306F 2nd Gen ідеально підходить для користувачів дівчат, адже оформленні задіяні всі ключові жіночі "фішки", сама конструкцій дуже міцна і надійна, а можливості чохла Ivanaks Safebook приємно дивують.







Умный чехол Бабочки для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Butterflies как живой на фотографиях магазина Смартикейс. Успейте заказать и оценить возможности оригинального чехла!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Метелики і квіти |
- Ціна: 599 ₴











