
Розумний сірий чохол Tri Fold для Lenovo Tab M10 FHD Plus Iron Grey (TB X606X X606F)
459 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L_m10plus_6
Ідеальне доповнення для сірої версії планшета Lenovo Tab m10 FHD plus з міцними твердими стінками і матовою, не слизькою, шкірою PU - розумний сірий чохол Tri Fold для Lenovo Tab M10 FHD Plus Iron Grey (TB X606X X606F)
Модель чохла - Ivanaks Tri Fold Grey

Ультратонкий сірий чохол з смарт обкладинкою на Lenovo Tab m10 FHD plus Iron Grey (10.3 дюймів) не просто змінює колір і образ Вашого планшета:
-
матова PU шкіра приємно відчувається в руках користувача, не збирає пил, практично не мажеться і не пропускає вологу;
-
фактура обкладинки візуально схожа на натуральну шкіру тварини, виглядає дорого і ефектно навіть у класичному однотонному виконанні;
-
тверді стінки з полікарбонату дозволили створити чохол Tri Folld тонким і міцним з невеликою вагою ( коло 215 грам);
-
вбудований магнітний замок забезпечує утримання аксесуара закритим, що особливо важливо, якщо пристрій покидає стіни будинку;
-
розумна обкладинка гнучка, складається з 3-х рухомих пластин, вимикає живлення дисплея пристрою, занурюючи Lenovo Tab m10 FHD plus в автоматичний глибокий сон;
-
як же без зручною вертикальній позиції, щоб поглянути відео, серіал або фільм;

Вигідна покупка комплектом економить Ваш бюджет на аксесуари. Купити розумний сірий чохол Tri Fold для Lenovo Tab M10 FHD Plus Iron Grey (TB X606X X606F) з захисним склом. Безкоштовна упаковка в коробку від магазину!
Натисніть на зображення скла внизу, щоб познайомиться з деталями товару.
Асортимент чохлів поповнюється щомісяця, навіть самий вимогливий користувач знайде для себе чохол на планшет Lenovo Tab m10 FHd plus. Натисніть на фотографію внизу!
Ультратонкий сірий чохол з смарт обкладинкою на Lenovo Tab m10 FHD plus Iron Grey (10.3 дюймів) виготовлений з ABS пластику, покритий зовні матовою шкірою PU, а всередині - м'якою мікрофіброю, як всі сучасні фабричні чохли Tri Fold.
Сірий відтінок обкладинки Ivanaks Tri Fold Grey гармонійно поєднується з кольором планшета Iron Grey, часто замовляється зрілими чоловіками і бізнесменами.





Розумний сірий чохол Tri Fold для Lenovo Tab M10 FHD Plus Iron Grey (TB X606X X606F) придбати з доставкою Новою поштою з безкоштовною і дбайливого упаковкою від магазину Смартикейс. Щоб покупка була Вам в радість!
Оплатити товар можна безготівковим переказом або при отриманні на Новій пошті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 10.3 |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Iron Grey or Platinum Grey |
- Ціна: 459 ₴











