
Розумний чохол на силіконі Рожева Пантера для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) I
325 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pantera_m10plus
Різнобарвна обкладинка з переважанням темного синього та рожевого відтінків, анімаційний герой відомого фільму, смарт обкладинка з практичний футляр з TPU — це розумний чохол на силіконі Рожева Пантера для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F)
Модель чохла — Ivanaks Printed Pink Pantera

Кольоровий смарт-чохол Pink Pantera на силіконі для Lenovo Tab m10 FHD plus (10.3 дюйма) гарний і міцний. І ось чому:
- одне з найпопулярніших поєднань матеріалів аксесуара — силіконова основа ( футляр) і захисна обкладинка з твердим стрижнем ( PC, поликарбонат). Силікон, як міцний кулак, надійно утримує планшет, створює тонку та міцну оболонку навколо всього корпусу Lenovo Tab m10 FHD plus (10.3 дюйма) дає змогу пом'якшити удар і зовсім не боїться розтягування й застосування сили.
- смарт-обкладинка з двома складниками структурою дуже зручна у використанні. По-перше, такий чохол легко відрити, обкладинка заламується (складається) у місці вигину, не змушує використовувати додаткові зусилля для користувача. По-друге, формує стійку підставку за вертикальної позиції планшета
- автоматично занурення пристрою в сон під час закриття чохла завдяки впливу на датчик Холла
- повноцінний відпочинок за переглядом відео, фільмів або серіалів. Вертикальна позиція звільняє користувача, відв'язує потребу тримати ґаджет у руках. Беріть участь у відеоконференціїх, спілкуванні через Скайп або Zoom, паралельно роблячи записи в зошиті
- захисна мікрофібра сірого кольору м'яко стикається екраном Lenovo Tab m10 FHD plus (10.3 дюйма), забезпечуючи додатковий фактор захисту
- красива комбінація відтінків на кольоровій обкладинці змінює зовнішній вигляд планшетного комп'ютера, пристрій уже не матиме повсякденного вигляду та сірки.

Вигідне придбання в магазині Smarticase, розумний чохол на силіконі Рожева Пантера для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) і захисне скло, як повноцінна броня для дисплея, за 525 гривень із безплатним пакованням замовлення.
Ознайомитися з інформацією про захисний скел - детально на фото ( натискайте)
Все про чохли та захист планшета Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) — у групі за посиланням, натискайте на комбіноване фото внизу!
Розумний чохол на силіконі Рожева Пантера для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) дасть змогу своєму майбутньому власникові безпечно використовувати планшет не тільки вдома, но и на работе, на учебе, в школе или кафе. Позитивно оформлена обкладинка — найкращий подарунок для дівчини. Ударостійкий формат у рази подовжується корисне використання планшета навіть у найскладніших умовах використання.





Поспішайте залишити замовлення на розумний чохол на силіконі Рожева Пантера для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F), як чудовий варіант для подарунка, особливо на день народження або на 8-Моє березня.
Відсилання по всій Україні Новою поштою. Усі варіанти оплати — доступні для клієнтів магазину "Smarticase"

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 10.3 |
| Забарвлення | Рожева Пантера (Pink Pantera) |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
- Ціна: 325 ₴










