
Протиударний чохол Iron Man для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F), силіконовий кріплення
325 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ironman_m10plus
Темний колір обкладинки красиво підкреслює силует головного персонажа відомого фільму від Марвел, відмінні захисні можливості і практичний tpu футляр - це протиударний чохол Iron Man для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F).
Модель чохла - Ivanaks Printed Iron Man

Чохол для хлопця Залізна людина (Iron Man) для Lenovo Tab m10 FHD plus (X606X X606F) з дзеркальним ефектом написів не тільки виглядає оригінально, але і дозволить знизити ризики використання планшета в школі, поза стінами будинку, в поїздці. Більш детально читаємо далі:


Уберегти пристрій від руйнування - ось головне завдання придбання захисних аксесуарів для мобільної техніки. Магазин "Smarticase" пропонує придбати комплект - захисне скло для дисплея та захисний чохол Iron Man для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) за 525 гривень. Замовлення буде дбайливо упакований в одну посилку для безпечної доставки до Вас!
Натисніть на зображення внизу, щоб ознайомитись детальніше з характеристиками захисного скла на Lenovo tab m10 fhd plus.
Більше двадцяти варіантів найрізноманітніших варіантів чохлів, захисні обкладинок і протиударних броньованих футляром можна детально оглянути на реальних фотографіях ( майже помацати руками) в групі товару - натисніть на зображення внизу.
Чохол для хлопця Залізна людина (Iron Man) для Lenovo Tab m10 FHD plus (X606X X606F) - це захисний чохол з серії Ivanaks Printed, позиціонується як протиударний захисний чохол для юної аудиторії користувачів, де дуже високий ризик пошкодження пристрою і важливо оригінальне візуальне оформлення гаджета.






Один з найбільш незвично оформлених молодіжних варіантів для планшета - це протиударний чохол Iron Man для Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F), який Ви можете замовити в магазині "Smarticase"
Ви можете оплатити вартість товару за безготівковим розрахунком з Приват 24 або по прибуттю, на відділенні Нової пошти.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 10.3 |
| Забарвлення | IRON MAN (напис з дзеркальним ефектом) |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
- Ціна: 325 ₴










