
Чорний чохол у шкірі PU для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen) ліново таб м10 х306
469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_trifold_x306
Звичний чорний колір, впізнаваний фірмовий дизайн, ультратонке вироблення футляра, міцні матеріали та інші фішки — це чорний чохол у шкірі PU для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen).
Серія Ivanaks Tri Fold Black поєднується з такими версіями планшета LenovoTab M10 2020:


Класичний чоловічий чохол Ivanaks Tri Fold Black для Lenovo Tab m10 HD TB-x306x/x306F (2nd GEN) виконує багато повсякденних завдань використання планшетного комп'ютера:


Вигідна можливість заощадити на доставці і придбати чорний чохол у шкірі PU для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen) і гарне загартоване скло 9H по за доступною ціною. Знижка 20 гривень на любий варіант скла! Безплатно пакуємо для безпечної доставки замовлення Новою поштою.
Вся необхідна інформація щодо захисного скла Lenovo m10 hd 2020 — за посиланням, натискайте на світлину!
Бажаєте швидко підібрати зручний чохол для себе, дитини чи дівчини? Уважно оглянути товар, як у живу, але водночас не залишаючи свого дому? Відвідайте нашу групу чохлами для Lenovo Tab m10 Hd 2020.
Натискайте на зображення!
Класичний чоловічий чохол Ivanaks Tri Fold Black для Lenovo Tab m10 HD TB-x306x/x306F (2nd GEN) — найпопулярніший варіант чохла із серії Tri Fold у користувачів сильної статі. Улюблений багатьма чорний колір обкладинки, стильне однотонне оформлення, розумна обкладинка аксесуара — такий чохол має ефектний вигляд в чоловічих руках.








Щоб почати користуватися захисним аксесуарам якомога швидше, залишайте замовлення на чорний чохол у шкірі PU для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen) на сайті, це можна зробити цілу добу!
Варіанти оплати доступні Вам на вибір (накладена платеж, банківський переклад)!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Deep Black ( чорний) |
- Ціна: 469 ₴











