
Жіночий чохол з метеликами для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f tb 306x (2nd Gen 2020)
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: butterlies_trifold_x306
Жіночий чохол з метеликами для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f tb 306x (2nd Gen 2020) - це ідеальне рішення для захисту і прикраса Вашого планшета, спосіб уберегти пристрій від неминучого фізичного зносу і змінити його зовнішність на більш яскраву і оригінальну.
Серія Ivanaks Tri Fold Butterflies виготовлений конкретно для Lenovo Tab m10 2020 року (2-е покоління планшета):


Білий чохол з кольоровим візерунком Ivanaks Tri fold Butterflies на Lenovo Tab m10 HD TB-x306x/x306F (2nd GEN) - зручний формат захисту планшета, здатний вирішити багато поставлених завдань:


Після придбання планшета, головне завдання вберегти гаджет від руйнування, слабкого чи сильного, але точно, неминучого. Допомогти в цьому може женский чохол з метеликами для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f tb 306x (2nd Gen 2020) і захисне скло на дисплей. Ціна комплекту - 645 гривень.
Натисніть на фотографію, якщо Вас цікавить інформація по склу Lenovo tb x306 і його характеристики.
Щоб відвідати групу з чохлам на Lenovo tab m10 Tb-x306, і оглянути найпопулярніші варіанти оригінальних обкладинок, красиві кольори і протиударні футляри - нажимайте на зображення!
Щоб ощасливити власницю планшета, подарувати їй корисний і оригінальний подарунок, Вам варто придбати білий чохол з кольоровим візерунком Ivanaks Tri fold Butterflies на Lenovo Tab m10 HD TB-x306x/x306F (2nd GEN). Ультратонкий, міцний, розумний і красивий.









Відправка замовлень по Україні зручним для Вас варіантом оплати (післяплата, банківський переказ).
Один з найбільш затребуваних візерунків - женский чохол з метеликами для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f tb 306x (2nd Gen 2020), придбати в магазині Смартикейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Яскраві метелики |
- Ціна: 489 ₴












