
Салатовий силіконовий чохол з регульованою підставкою на Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F (Stand TPU Green)
465 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: green_tpu_x306
Яскравий захисний чохол на силіконовій основі з підвищеною міцністю і посиленим захистом кутів пристрою, справжній подарунок для користувачів-дітей - це салатовий силіконовий чохол з регульованою підставкою на Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F (Stand TPU Green).
Будьте уважні з вибором моделі планшета, нижче представлений перелік відповідних пристроїв:


Світло зелений захисний силіконовий чохол Ivanaks TPU Green на Lenovo Tab m10 HD 2 (TB x306x x306f) поєднав в собі всі кращі можливості гарного захисного чохла:


Підвищити впізнаваність планшета, покрити захисною бронею весь гаджет повністю, на всі 360 градусів можливо. Просто купіть салатовий силіконовий чохол з регульованою підставкою на Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F і захисне скло. Замовлення буде відправлено однією посилкою.
Детальніша інформація по захисному склу - клікайте на зображення скла.
Не упускайте можливість оглянути всі найцікавіші варіанти оригінальних захисних чохлів з сучасними технологіями захисту. Детальний фото огляд і зрозумілий опис - за посиланням на картинці.

Світло зелений захисний силіконовий чохол Ivanaks TPU Green на Lenovo Tab m10 HD 2 (TB x306x x306f) легко одягається і знімається, простий в обслуговуванні і практично не забруднюється пилом за рахунок світлого відтінку. Аксесуар гарантує підвищену захист кутів планшета, зручне використання девайса і позитивні емоції своєму власникові.






Не втрачайте час на пошуки оригінального чохла для планшета, залишайте замовлення на салатовий силіконовий чохол з регульованою підставкою на Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F і зробіть покупку, яка принесуть Вам масу користі.
Доставка по всій Україні, а оплата - як Вам зручно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Свіжий салатовий |
- Ціна: 465 ₴










