Не проґавте шанс придбати цінний варіант подарунка, практично дефіцитний товар — це оригінальний золотий чохол книжка Mofi Cube для Xiaomi Redmi Note 4x (Global).
.

Особливість товарної позиції:
-
безпечне використання смартфона Redmi Note 4x в ультратонкому золотистому чохлі
-
найтонший смарт-чохол - лише 10 міліметрів завширшки
-
неповторний дизайн від Mofi в серії Cube (стільники)
-
смарт функція обкладинки, спрощує використання мобільного пристрою
Модель — Mofi Cube, колір обкладинки — золотистий

Якщо шукаєте темний варіант обкладинки або інші формати чохлів, відвідайте групу товарів на Xiaomi Redmi Note 4x, клікайте на світлину.
Фірмовий смарт чохол Mofi для Xiaomi Redmi Note 4x Gold прикрашає телефон і забезпечує комфортний захист для активного щоденного користування:
-
мінімальне потовщення смартфона завдяки тонким і міцним стінкам поліуретанової обкладинки, який на відмінно справляються з поглинання ударів
-
застосування PU шкіри, силікону та сталі, щоб створити дійсно безпечний чохол, але не габаритний, а саме компактний
-
повнорозмірний монолітний силіконовий футляр із доречним розташуванням отворів і роз'ємів
-
передбачено положення підставки (Як на фотографії)
-
оригінальна продукція з конвеєра виробника Mofi
-
смарт-магніт дарує всі принади використання смарт-функції чохла Cube
Як подарунок або для особистого використання оригінальний золотий чохол книжка Mofi Cube для Xiaomi Redmi Note 4x (Global) буде доречною покупкою в будь-якому разі. Який захисний чохол може хоч приблизно зрівнятися з можливостями чохла mofi Cube?





Вирушаємо всією Україною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний, Рифлена текстура, Функція підставки |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 151 мм |
| Глибина | 8.45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 5.5 дюймів |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 4x, Xiaomi Redmi Note 4 Global |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 4x, Xiaomi Redmi Note 4 Global |
- Ціна: 350 ₴









