
Жіночий рожевий чохол книжка MofI Cube Xiaomi Mi max 2 з смарт обкладинкою (smart cover)
359 ₴
- Немає в наявності
- Код: MIMAX2SOT2
Протиударний, витончений захисний аксесуар у фірмовому виконанні від MOFI - жіночий рожевий чохол книжка MofI Cube Xiaomi Mi max 2 з смарт обкладинкою (smart cover).
Модель чохла - Mofi Cube Pink/ (Мофі соти) / Mofi Crystal

Які матеріали застосовує провідний виробник чохлів для захисних аксесуарів преміум класу:
- полімерна шкіра PU з підвищеною міцністю і терміном корисного використання
- класичний силіконовий футляр, перевірений часом варіант протиударний
- броньована обкладинка зі сталевою серцевиною
У продажу присутнє скло 2,5 d Full Cover на Мі Макс 2 за спеціальною ціною - 90 гривень ( тільки при покупці чохла)
Весь модельний ряд захисних оригінальних чохлів на смартфона Xiaomi Mi max 2 від магазину Смартікейс доступний для ознайомлення за посиланням, Клікайте на фотографію внизу
Захисний смарт чохол для жінки Mofi Crystal Pink на Xiaomi Max 2 комплексно підходить до вирішення щоденних проблем безпечного використання гаджета:


Унікальне рішення питання захисту смартфона, красиве перетворення і нові можливості для використання телефону - це жіночий рожевий чохол книжка MofI Cube Xiaomi Mi max 2. Аксесуар дозволяє спокійно носити смартфон в сумці, кишені, в штанях, мінімізуючи ризик як-небудь подряпати корпус Xiaimi mi max 2. До можливостей смарт обкладинки швидко звикаєш і без цього вже використовувати звичайний чохол Сяоми Мі Макс не хочеться.







Вам дуже пощастить, якщо Вам дістанеться захисний смарт чохол для жінки Mofi Crystal Pink на Xiaomi Max 2, адже залишки товару дуже обмежені. Цей чохол - ексклюзивний варіант. Встигніть зробити вигідну покупку! Замовлення можливе тільки при активній кнопці, як на фото внизу.

Відправка по всій Україні. Всі варіанти оплати ( передоплата і післяплата)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний, Рифлена текстура, Функція підставки |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Ширина пристрою | 108 |
| Товщина пристрою | 8 |
| Висота пристрою | 161 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88.7 мм |
| Висота | 174 мм |
| Глибина | 7.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 6.44 дюймів |
- Ціна: 359 ₴










