
Еластичний зелений силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F Ivanaks Tpu Green
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: yogasmart_rez_4
Яскравий колір свіжості і пробудження, монолітний захисний аксесуар з підвищеним рівнем захисту планшета, який забезпечує максимум зручності від роботи з гаджетом - еластичний зелений силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F.
Модель - Ivanaks Tpu Green

Особливості виробу:
- м'який силікон пом'якшує удари при падінні планшета, не дряпає корпус пристрою і дуже простий в обслуговуванні;
- забезпечує високий рівень захисту корпусу і,частково, дисплея від появи подряпин і зміни зовнішнього вигляду планшета Lenovo Yoga Smart Tab при неминучому фізичному зносі в "голом" стані;
- легкий (близько 200 грам) і міцний матеріал не боїться впливу сили, зламів, скручування і загином, тривалий термін використання з задоволенням;
Захисний силіконовий чохол для дівчини Ivanaks TPU Green на Lenovo Yoga Smart Tab (YT-X705L YT-X705F) можна придбати в парі з загартованим склом 9H, отримавши знижку на ціну скла ( 20 гривень) і безкоштовну упаковку замовлення силами магазину Смартикейс ( ще 20 гривень економії Вашого бюджету).
Детально познайомитися з захисним склом 9H Temepred Glass можна за посиланням, клікайте по фото внизу.
Весь асортимент захисної продукції для планшета Lenovo Yoga Smart tab зібраний в одному місці. Вас чекають реальні живі фотографії чохлів, зрозуміло опис і особливості кожної моделі, доступні ціни. Відвідайте групу з чохлам на Lenovo Yoga Smart tab, натискайте на зображення внизу.
Еластичний зелений силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F Ivanaks Tpu Green і його важливі особливості читаємо далі
-
еластичний та м'який, тривалий час не змінює свої початкові характеристики, а значить буде служити довго;
-
ідеальний для активного використання планшета, в тому числі дітьми і підлітками;
-
реальний захист планшета в самих слабких і критичних місцях - по кутах. Потовщення добре видно не озброєним оком;
-
можливість зберегти без подряпин клавіші управління Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F за рахунок монолітного лиття бампера;
-
чіпка матова поверхня мінімізує ризик падіння пристрою з Ваших рук, не така мазка, як чорний колір ;
-
безпечний захисний чохол для планшета Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F виглядає ефектно, дарує масу позитивних емоцій від використання, на відмінно справляється із завданням збереження цілісності корпусу
Захисний силіконовий чохол для дівчини Ivanaks TPU Green на Lenovo Yoga Smart Tab (YT-X705L YT-X705F) допоможе комфортно користуватися таким слизьким планшетом, знизимо до мінімуму ризик пошкодження ( адже ситуації бувають різні). Веселий яскравий колір допомагає оперативно візуально знайти Ваш пристрій в кімнаті серед інших речей, уникализировать Ваш гаджет.






Купити еластичний зелений силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F з доставкою по всій Україні.
Приймаємо замовлення на сайті ( цілодобово) і по дзвінку на робочий номер телефону ( у робочий час магазину).
Працюємо по накладеного платежу ( оплата при отриманні замовлення) та за безготівковим розрахунком!
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Виробник | IVANAKS |
| Ширина пристрою | 166 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для планшета |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Зелений |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 450 ₴










