
Преміальний рожевий смарт чохол для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen 2020)
505 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pinktower_safebook_x306
Матова поверхня кремового відтінку з романтичною вежею Ейфеля повністю змінюють уявлення від планшеті - це преміальний рожевий смарт чохол для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen 2020), який може зробити з Вашого гаджета твір мистецтва.
Захисний чохол Ivanaks Pink Tower стане надійним захисним чохлом для таких версій планшета:


Рожевий чохол з візерунком для дівчини на Lenovo Tab m10 HD tb-x306x tb-x306f (2nd Gen) сильно відрізняється від звичайних повсякденних чохлів-обкладинок:
- міцний каркас обкладинки захований під сучасними захисними матеріалами високої міцності. Всередині використовується покриття на подобі замші світлого відтінку, що дозволяє протистояти забрудненню пил. Зовні чохол Pink Tower покритий міцним обкладинкою з поліуретану ,з чіпкою, не слизькою фактурою
- відділення для карток дозволяють носити найважливіші предмети повсякденного життя в одному аксесуарі
- особливість конструкції чохла передбачає регулювання нахилу дисплея при перегляді відео ( єжим підставки). Можна скористатися двома встановленими позиціями для фіксації, а можна проявити ентузіазм, і фіксувати кут нахилу під Ваші потреби (деталі а фотографіях внизу)
- петелька для стилуса дозволить розмістити активний олівець в спеціальному кріпленні, якщо є така необхідність для користувача
- високий рівень удароміцності і мінімальний ризик пошкодження планшета за рахунок комбінування міцної обкладинки і еластичного монолітного футляра-бампера
- занурення планшета Lenovo tab M10 Hd tb-x306x tb-x306f в автоматичний сон з блокування дисплея - так працює вбудований магніт Smart Sleep
- утримання захисного чохла в закритому положенні за допомогою магнітної застібки

Купити преміальний рожевий смарт чохол для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen 2020) з упаковкою в коробку, разом з захисним склом 9H Temepred Glass за 710 гривень.
Детально про захисному склі і його параметрах - клікайте на зображення внизу.
Весь ассортимент чехлов и футляров на Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen подробно представлен в группе магазина "Smarticase".
Нажимайте на изображение внизу, чтобы сравнить и выбрать себе чехол!
Розовый чехол с узором для девушки на Lenovo Tab m10 HD tb-x306x tb-x306f (2nd Gen) - это функциональный аксессуар для безопасного использования планшета, для работы и учебы дома, способный украсить и оживить портативный семейный компьютер и уникализировать его.
Спокойные оттенки и не вызывающая внешность обложки позволяет смело пользоваться чехлов и юным девушкам и женщинам в возрасте.




Чтобы приобрести премиальный розовый смарт чехол для Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x (2nd Gen 2020), воспользуйтесь сайтом и разместите заказ с удобным для Вас вариантов оплаты. В рабочее время магазина можно оформить заявку на доставку по контактному номеру мобильного.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Ейфелева вежа на рожевому тлі |
- Ціна: 505 ₴










