
Синий чехол книжка в коже PU на Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09
355 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: bluetf_Matepad_t8
Ідеально створений для 8-дюймового планшета Хуавей серії T, темний відтінок, глибокий колір матової обкладинки та мінімальна зміна товщини планшетного комп'ютера — це синій чохол книжка в шкірі PU на Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09.
Модель Ivanaks Tri Fold DeepSea blue — темний синій

яким критеріям має відповідати сучасний оригінальний чохол на Huawei Matepad серії T:
-
чітко сидіти на планшеті, як дорогий костюмчик із голочки
-
закривати корпус і дисплей планшетного пристрою повністю на всі 360 градусів, щоб не залишити шансів неминучому физическому износу
-
фіксувати ґаджет у вертикальному положенні позиції для перегляду відеоконтенту ( фільмів)
-
зі щільно прилеглою до основи чохла захисною обкладинкою

Ультратонкий чохол Ivanaks Tri-fold blue на Huawei Matepad T8 Deepsea Blue KOBE2-W09 KOBE2-L09 придбати з гарним захисним склом 2,5d Arc Edges зі знижкою 30 гривень на ціні скла.
Захисне скло на зазначену модель пристрою докладно представлене за посиланням — натискайте на зображення нижче.
Що б вибрати для планшета, який чохол підібрати? А може купити кілька варіантів, під різні життєві ситуації (для дому для школи)? Магазин "Smarticase" приготував якісну добірку найцікавіших варіантів на будь-який гаманець і колір. Переходьте до нашої групи — натискайте на зображення внизу.
Синій чохол книжка в шкірі PU на Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 складається з 3 основних частин:
- зовнішня частина — це синтетична шкіра PU, матова та не збирає відбитки пальців, стійка до тертя, приємна тактильно
- внутрішня - захисне м'яке покриття з ворсом для дбайливого утримання планшета
- структурна — це ABS пластик для створення твердості конструкції, захисту ґаджета під час ударів






Купити ультратонкий чохол Ivanaks Tri-fold blue на Huawei Matepad T8 Deepsea Blue KOBE2-W09 KOBE2-L09 у магазині Смарктікейс з безплатним пакованням й оперативним відправленням перевезенням у всій Україні.
Працюємо з Новою поштою Джастін, Укрпошта.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-синій |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 199.7 мм |
| Ширина пристрою | 121.7 мм |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Модель планшета | HUAWEI Matepad T8 Deepsea Blue (KOBE2-W09 KOBE2-L09) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Deepsea Blue |
- Ціна: 355 ₴









