
Захисний чохол Ейфелева Вежа (Париж) на Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09
369 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: eifel_Matepad_t8
Дуже гарний чохол у сірих тонах, який купують і жінки, і чоловіки — захисний чохол Ейфелева Вежа (Париж) на Huawei Maatepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09.
Модель Ivanaks Tri Fold Eifel Tower — Париж

З якими завданнями має справлятися сучасний чохол для Huawei Matepad T:
-
уповільнити або мінімізувати неминучий фізичний знос планшетного комп'ютера;
-
сформувати міцну тверду броню з обох боків ґаджета, щоб безпечно розмітити планшет у сумці або портфелі;
-
викликати позитивні емоції від візуального та тактильного контактів;
-
передбачає положення для комфортного перегляду відео або читання;

Класичний чохол із вежею Ivanaks Tri-fold Eifel Tower для Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 краще купити відразу із захисним склом, щоб мінімізувати витрати на аксесуари. Скидка на гарне захисне скло 2,5d — 30 гривень.
Щоб перейти на сторінку за захисним склом — натискайте на зображення товару нижче!
Найрізніші варіанти кольорів обкладинки, вибір футляра на силіконі та ABS пластику для планшета Huawei Matepad T8, сміливо переходьте в групу Смартикейс, натискайте на картинку внизу.
Захисний чохол Ейфелева Вежа (Париж) на Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 — це твердий полімерний аксесуар із міцних і легких матеріалів:
- синтетичної шкіри PU — зовнішня сторона
- м'якої мікрофібри — внутрішня сторона
- ABS пластику — стрижнева частина обкладинки та матеріал футляра





Класичний чохол із вежею Ivanaks Tri-fold Eifel Tower для Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 — один із найпопулярніших варіантів кольорового чохла на Медіапад Т8. Ви можете придбати сучасний чохол з оплатим у разі отримання або з оплати через інтернет-банкінг.
Надсилання Новою поштою, Джастін, Укрпошта.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 199.7 мм |
| Ширина пристрою | 121.7 мм |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Модель планшета | HUAWEI Matepad T8 Deepsea Blue (KOBE2-W09 KOBE2-L09) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Ейфелева вежа |
- Ціна: 369 ₴









