
Кольоровий дитячий чохол Пікселі (Кубики) на Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09
369 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pixel_Matepad_t8
Ультратонкий кольоровий чохол з широкою палітрою позитивних відтінків, чудовим щоденним захистом ґаджета — це кольоровий дитячий чохол Пікселі (Кубики) на Huawei Mampad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09.
Модель Ivanaks Tri Fold Pixels — Кольорові квадратики (пікселі)

Сучасний захисний твердий чохол на Huawei Matepad t8 (Хуав Матепад Т8) може вирішити цілий комплекс завдань:
-
індивідуалізувати зовнішність Вашого планшета, змінити стандартний вигляд пристрою
-
сформувати міцну тверду броню навколо всієї площини планшета;
-
утримувати обкладинку в закритому положенні, коли це необхідно користувачеві, наприклад під час переміщення пристрою в рюкзаку, кишені курточки або сумці Поло;
-
у зручному положенні дивитися відео та фільми, брати участь у Zoomпитаннях і навчанні;

Якщо бажаєте заощадити 30 гривень на придбанні гарного захисного скла, скористайтеся комплексним пропонуванням — купіть захисний чохол для дитини Ivanaks Tri-fold Pixels на планшет Huawei Matepad T8 KOBE2-L09 KOBE2-W09 і скло 2,5d зі скидкою на склі.
Натискайте на світлину внизу, щоб перейти на сторінку товару.
Чорний, синій, з графіті та інші відтінки обкладинки чохла Tri Fold Ви можете знайти в добірці найпопулярніших чохлів для планшета Huawei Matepad T8. Переходьте за посиланням, клацайте на зображення внизу.
Цшинний дитячий чохол Пікселі (Кубики) на Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 виготовлений із міцних матеріалів, що використовуються у всіх брендових чохлах на планшети. Йдеться про:
- синтетической PU кожевона ж екошкіра. Приємний матеріал дуже схожий на натуральну шкіру, дає змогу оформляти чохол на Хуавів Мейтпад у різних відтінках і навіть із малюнками
- ABS пластике, що є серцевиною обкладинки та формує матеріалом футляра чохла Ivanaks
- мікрофібре, яку можна побачити на всій внутрішній поверхні. Формується м'яке "покривало" для корпусу та дисплея та таблета





Просто та зручно придбати захисний чохол для дитини Ivanaks Tri-fold Pixels на планшет Huawei Matepad T8 KOBE2-L09 KOBE2-W09 допоможе магазин Смарткейс. Від Вас вимагається тільки рішення про придбання як замовлення на сайті (колосучно, у будь-який час) або за дзвінкою (тільки в робочий час магазину)
Нова пошта, Джастін, Укрпошта — оператори доставки Вашого замовлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 199.7 мм |
| Ширина пристрою | 121.7 мм |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Модель планшета | HUAWEI Matepad T8 Deepsea Blue (KOBE2-W09 KOBE2-L09) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Пікселі ( кольорові квадратики) |
- Ціна: 369 ₴









