У пошуках оригінального оформлення планшета Хуавей Метпад Т8 молоді користувачі перебирають десятки красивих чохлів, але найчастіше зупиняють свій вибір на яскравому чарівному забарвленні з графіті це мокладний кольоровий чохол-книжка Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09
Модель Ivanaks Tri Fold Grafity — Графіті

Який чохол на планшет Huawei Maatepad t8 може зацікавити молодого користувача шкільного віку?
-
яскравий, у сучасному оформленні, з модним візерунком, який не соромно продемонструвати одноліткам;
-
компактний, з мінімально потовщувальними, але досить міцними стінками, щоб уберегти ґаджет у разі падіння або не акуратного поводження;
-
з функцією підставки, , щоб під час перегляду відео або фільмів (серіалів) було комфортно очам а руки були вільними;
-
з магнітами, для запобігання мимовільному відкриванню обкладинки;

Не можна забувати про додатковий захист дисплея планшета як найважливішої та часто використовуваної частини портативного комп'ютера. Отримати знижку на 30 гривень під час купівлі захисного скла 2,5d з чохлом Ivanaks.
Сучасний чохол з ефектним візерунком Ivanaks Tri-fold Graffity на Huawei Matepad T8 KOBE2-L09 KOBE2-W09 в одній посилці зі склом Ви можете замовити в магазині Смартикейс. Паковання завдяки продавцю.
Натискайте на зображення нижче, щоб потрапити на сторінку зі склом 2,5d.
Вибрати оригінальний чохол на планшет Huawei matepad t8 не завжди виходить швидко, адже ми часто хочемо все подивитися перед оформленням покупки. Магазин "smarticase" пропонує тільки найпрактичніші та найвиразніші варіанти обкладинок і футляром для планшетів. Відвідати групу чохлами на Huawei matepad t8 клікуйте на зображення внизу.
Мокладний кольоровий чохол-книжка Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 — це аксесуар, який має бути міцним, зручним і приємним, щоб хотілося ним користуватися. Таким критеріям добору здатний відповідати тільки чохол із найпопулярніших матеріалів — зі шкіри PU, пластику ABS з нанесеним шаром м'якої захисної мікрофібри. Детально розглянути всі деталі та дизайн чохла Ivanaks Tri Fold Grafity можна в нашому живому фотообзорі.





Замовлення в кілька кліків і сучасний чохол з ефектним візерунком Ivanaks Tri-fold Graffity на Huawei Maatepad T8 KOBE2-L09 KOBE2-W09 вже поїде до Вас на відділення пошти. Працюємо з Нова пошта, Джастін, Укрпошта. Після питань, що виникли, прохання телефонувати на контактний номер мобільного ( вказаний на сайті).
Оплата під час отримання після огляду або безнадійний переклад

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 199.7 мм |
| Ширина пристрою | 121.7 мм |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Модель планшета | HUAWEI Matepad T8 Deepsea Blue (KOBE2-W09 KOBE2-L09) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Графіті (Молодіжна забарвлення) |
- Ціна: 400 ₴










