
Чохол книжка для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) червоний
445 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: rd_trifold_a72020
Дівчата позитивно оцінять, жінки будуть раді такому подарунку, чоловіки отримають масу задоволення від вручення такого презенту — модний червоний чохол на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Red PC
Чехол Tri Fold Red PC буде ідеальним партнером для однієї з наведених нижче моделей планшета від Самсунг:
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Silver (SM-T500NZSA)
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Dark Gray (SM-T500NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Silver (SM-T505NZSA).
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Dark Gray (SM-T505NZAA)

Класичний червоний чохол Ivanaks Tri Fold Red на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 не тільки має ефектний вигляд, але й виконує цілу низку завдань для свого користувача:


Жінки часто купують червоний чохол на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Red PC відразу із захисним склом, щоб усе необхідне було у Вас вдома. Економія на захисному склі — 10%. Безкоштовно й акуратно пакуємо завдяки магазину Смартікейс.
Відвідайте сторінку захисного скла Ivanaks 2.5d ( зображення активне), додавайте товар до кошика покупок!
Гарний чохол для планшета буває різним. Це може бути гумовий футляр із підставкою (для дітей та ігроманів). І чохол-книжка із силіконовою основою та підвищеною міцністю. Тільки Ви самі визначаєте для себе, який він, гарний чохол на планшет Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505). Щоб вибір був простим і швидким, відвідайте групу по чохлах, натискайте на зображення внизу.
Класичний червоний чохол Ivanaks Tri Fold Red на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 сподобається жінкам, які звикли до підвищеної уваги до себе, цінують яскраві речі та турбуються про свій планшетний комп'ютер. Матова шкіра PU тривалий час "не старіє", її не просто забруднити ( хіба-що дуже постаратися).






Гарна обновка на весну-літо — це червоний чохол на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Red PC, який можна просто замовити в магазині "Smarticase"
Надсилаємо всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Яскравий червоний |
- Ціна: 445 ₴











