
Білий чохол з малюнком Фея на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Safebook Fairy
560 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Fairy_safebook_a72020
Гарний захисний чохол для прекрасної половини людства, максимум захисту в самих критичних ситуаціях, елегантне оформлення і тривалий термін корисного використання аксесуара - білий чохол з малюнком Фея на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Safebook Fairy

Шкіра PU з нанесеним візерунком виглядає дуже красиво. За рахунок особливостей матеріалу, поверхня не схильна до швидкого забруднення, навіть не дивлячись на світлий фон обкладинки. Поліуретан вологостійкий і не збирає сліди пальчиків власника пристрою.


Жіночий чохол з розумною обкладинкою Ivanaks Safebook Fairy (Фея) для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) - новий клас захисного чохла, який гарантує максимально комфортну роботу і дозвілля з планшетом. Допоможе вирішити такі завдання:


Для чого дівчатам купують білий чохол з малюнком Фея на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Safebook Fairy разом з захисним склом 9H? Щоб подбати про цілісність кольорового дисплея з тендітною скляною поверхнею і заощадити трохи грошей на доставку всього необхідного Вам для зміцнення захисту планшета.
Дивимося фотографії і характеристики скла детально за посиланням. Натисніть на фотографію!
Родзинки на торті, найдостойніші уваги варіанти чохлів для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505). Простіше розібратися з вибір аксесуара, коли розумієш всі його переваги і відмінності від аналогів. Відвідайте групу, клікайте на зображення внизу.
Жіночий чохол з розумною обкладинкою Ivanaks Safebook Fairy (Фея) для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) - це дуже хороший варіант для подарунка, особливо з урахуванням якості виробу і його технічних можливостей. Литий TPU футляр і смарт обкладинка кардинально змінюють уявлення про те, яким повинен бути ідеальний чохол для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4.










Відправляємо накладним платежем. Тобто безготівковий розрахунок.
\
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Фея |
- Ціна: 560 ₴












