
Сірий смарт чохол ABS Deer для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606X
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: deer_m10plus_2
Унікальний чохол з незвичайною захисної обкладинкою, вінтажним оформленням і простий (стійкої) горизонтальною установкою - це сірий смарт чохол ABS Deer для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606X
Серія - smart deer abs, колір сірий

В чому головні особливості:
- обкладинка з такою фактурою не зустрічається в чохлів моделей-конкурентів
- стійка позиція для перегляду, просто і швидко встановлюється;
- тверді стінки і обкладинка з поліуретану формує достатній рівень захисту для планшета Lenovo tab m10 fhd plus;

Можна і потрібно!
Вінтажний сірий чохол deer для Lenovo Tab M10 Plus FHD Iron Grey (ZA5T0095UA) купити з хорошим загартованим склом під дисплей. Ціна за комплект - 620 гривень!
Підібрати чохли для всієї сім'ї, зробити подарунок коханим до Нового року або Дня Народження простіше всього, якщо познайомитися з асортиментом від магазину Smarticase. Чехлі книжки, футляри та розумні обкладинки допоможуть Вам купити саме той чохол для Lenovo tab m10 fhd plus. Натисніть на фотографію внизу!
Чим вирізняється цей сірий смарт чохол ABS Deer для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606X серед інших книжок:
-
оформлення, безумовно, оригінальне. Ідеально підходить для чоловіків.Дуже свідчить і напис на обкладинці чохла книжки Deer;
-
міцність конструкції дозволяє перенести тяготи щоденного використання планшета, переміщення з дому і до дому, для роботи і дозвілля;
-
стійкий варіант для перегляду, легко підібрати необхідні кут розташування дисплея щодо Ваших очей ;
-
футляр з твердого ABS забезпечує міцне і надійне утримання гаджета в чохлі, надає вільний доступ до всіх елементів роботи з дисплеєм;
-
автоматичне блокування екрану при закритті чохла;
Винтажный серый чехол deer для Lenovo Tab M10 Plus FHD Iron Grey (ZA5T0095UA) подходит для всех моделей линейки Lenovo m10 fhd plus, упрощает использования планшетного компьютера, дарит сотни часов приятного время пребывания и работы с устройством.







Работаем, практически, со всеми логистическими компаниями Украины. По этому купить серый смарт чехол ABS Deer для Lenovo Tab M10 FHD plus TB x606F X606Xк себе в дом Вам будет очень просто и легко. Ждем Ваши заказы в магазине "Smarticase"!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Інше |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Deer (Олень) |
| діагональ планшета | 10,3 дюйма |
- Ціна: 400 ₴









