
Світлий кольоровий чохол для дівчини на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Safebook Метелики
540 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: butterfli_safebook_a72020
Яскрава броня, покрита міцною еко шкірою PU з гарним оформленням, ідеальний варіант для самих ощадливих користувачів, міцна смарт обкладинка і еластична TPU основа - це світлий кольоровий чохол для дівчини на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Safebook Метелики.

Забарвлення метелики чохла Ivanaks Safebook виконана в поєднанні світлого фону і яскравих кольорових елементів у вигляді метеликів і квітів. Відтінки яскраві і чіткі, основа фуляра - чорного кольору, покриття з мікрофібри - сірого відтінку.


Оригінальний чохол для жінки Ivanaks Safebook Butterflies на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (SM T500 T505) виготовлений з міцних сучасних матеріалів, що забезпечують максимальну міцність виробу і сучасний зовнішній вигляд. Чохол допоможе Вам:


Цільова аудиторія світлого кольорового чохла на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Safebook Метелики - це дівчата, жінки. Їм точно не буде зайвим такий корисний аксесуар, як загартоване скло, яке клеїться на дисплей планшетного комп'ютера.
Знижка на скло - 10 %, тисніть на фото внизу!
Як вибрати підходящий чохол для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 для дівчини або жінки? Як швидко порівняти варіанти і визначитися з найкращим для Вас чохлом? Відвідайте групу з чохлам від магазин Смартикейс, Ви знайдете вибірку по самим практичним і здобувається варіантом захисту Вашого планшета з реальними фотографіями і зрозумілим лаконічним описом. Натисніть на фотографію!
Оригінальний чохол для жінки Ivanaks Safebook Butterflies на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (SM T500 T505) - найбільш часто проглядається варіант забарвлення в лінійці Safebook, дівчат приваблює композиція з відтінків, захисні можливості і простота використання планшета Самсунг. Таке рішення - просто унікально, це чохол Ivanaks Safebook Butterflies.










Відправляємо по всій Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Виробник | Samsung |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Метелики і квіти |
- Ціна: 540 ₴












