
Розумний білий чохол із малюнком Сакура на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Ray Sakura
474 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: sakura_ray_a72020
Подарунок, якому буде рада будь-яка дівчина, адже цей аксесуар не тільки чудово оберігає корпус і дисплея планшета, але й робить із нього цукерку — це розумний білий чохол із малюнком Сакура на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020.
Модель Ray Sakura (Сакура в цвіті).

Щоб не допустити помилки, підбираючи планшет на свою модель планшета, перевірте наведений нижче список підтримуваних версій.


Жіночий кольоровий чохол Ray Сакура для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (SM-T505NZSA, SM-T505NZAA) виготовлений із міцної поліуретанової обкладинки, з'єднаної з протиударним силіконовим футляром блакитного кольору.


Якщо дисплей Вашого планшета без додаткового прозорого захисту, рекомендуємо купити розумний білий чохол із малюнком Сакура на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 з гарним загартованим склом із гарною знижкою на ціні скла ( -25 гривен).
Посилання на скло Arc Edges - під фото (натискайте)
Не однієї сакурою багаті. Магазин Смартикейс може потішити відвідувачів широким вибором кольорових і однотонних чохлів, можна вибрати чохол на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 просто та швидко, не витрачаючи багато часу на пошуки та порівняння. Чекаємо Вам у групі - натискайте на світлину внизу.
Жіночий кольоровий чохол Ray Сакура для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (SM-T505NZSA, SM-T505NZAA) часто купують ще до придбання планшета, адже це просто витвори мистецтва. Светлый фон обкладинки дуже чітко підкреслює рожеві бутони квітучої сакури. У живу малюнок має яскравіший та соковитіший вигляд.



Ви завжди можете купити розумний білий чохол із малюнком Сакура на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 у магазині Смартикейс (за наявності позитивного залишку на складі). Вашим замовленням залишайте, будь ласка, на сайті (кнопка Купити) або телефонуйте на наш номер мобільного.
Приймаємо оплату під час отримання (накладену платеж) з Нової пошти, Джастін і працюємо за безналичним розрахунком (Укрпошта, Нова пошта, Джастін).

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Сакура ( Персик в цвітінні) |
- Ціна: 474 ₴








