
Кольоровий чохол Ейфелева вежа на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T505 Sm-T500
570 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: coloreifel_ray_a72020
Рідкісний варіант забарвлення обкладинки в стилі "Я тебе люблю", міцний футляр і зручне користування планшетом в будь-яких ситуаціях - кольоровий чохол Ейфелева вежа на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T505 Sm-T500
Модель Ray Eifel in Color (Ейфелева вежа в кольоровому оформленні).

Якщо Ви точно не впевнені в правильності вибору чохла до Вашої моделі планшета, ознайомтеся з переліком версій планшета Samsung Galaxy Tab 10.4 a7


Яскравий кольоровий чохол книжка на силіконі Ray Paris Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (SM-T505NZSA) не тільки виглядає ефектно, але і забезпечує безпечне користування технікою для будь-якого користувача. Чохол забезпечить Вам:


Якщо бажаєте скористатися спеціальною пропозицією від магазину "Smarticase" і придбати кольоровий чохол Ейфелева вежа на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T505 Sm-T500 з гарним захисним склом ( оберіг для дисплея), перейдіть по посиланню внизу, щоб додати скло на замовлення.
Часто покупка чохла переходить у тривалий процес відвідин численних інтернет-магазинів, перегляду сотні чохлів і десятків оглядів, на що витрачається багато часу. В магазині Смартикейс зібрані самі гідні варіанти чохлів на планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 в широкому ціновому діапазоні. Натискайте на фото нижче для перегляду!
Яскравий кольоровий чохол книжка на силіконі Ray Paris Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (SM-T505NZSA) зробить Ваш планшет оригінальним, красивим і захищеним. Міцні захисні матеріали формують повнорозмірну броню по всьому корпусу і дисплея пристрою.


Всього пару кліків і кольоровий чохол Ейфелева вежа на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T505 Sm-T500 буде відправлений до Вас. Працюємо з Нова Пошта, Укрпошта.
Післяплата і передоплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Кольорова Ейфелева вежа |
- Ціна: 570 ₴










