
Бірюзовий чохол на силіконі Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Сакура леново таб м10
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: sakura_safebook_x306
Підбираєте міцний захисний аксесуар у гарному кольоровому оформленні та міцній основі на планшет Lenovo Tab m10 2nd Gen 10.1 дюйм?
Оцініть бірюзовий чохол на силіконі Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x у варіанті Safebook, забарвлення Сакура.
Серія Ivanaks Safebook Sakura підходить для планшета Lenovo з лінійки 2nd Gen 2020, діагональ 10,1 дюйм. Щоб не допустити помилку у виборі варіанта, наведений список відповідних моделей:
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) LTE 64 GB Platinum Grey (ZA6V0187UA) TB-X306X — LTE версія із сімомкартою
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) LTE 32GB Platinum Grey (ZA6V0049UA) TB-X306X - LTE версія із сімома картою
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) Wi-Fi 64GB Iron Grey (ZA6W0128UA) TB-X306F - Wi-Fi версія
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) Wi-Fi 32GB Iron Grey (ZA6W0015UA) TB-X306F - Wi-Fi версія

Жіночий чохол з візерунком Ivanaks Safebook Сакура для Lenovo Tab m10 HD 2nd Gen (TB-x306x x306F) не тільки красивий. Характеристики розумної обкладинки такі :


Не варто повністю на 100% покладатися на захисні можливості обкладинки чохла Safebook, адже не менш ніж половина часу використання планшетного пристрою дисплей ґаджета залишається відкритим, а скляна поверхня стане вразливою до впливу твердих предметів.
Купіть жіночий чохол із візерунком Ivanaks Safebook Сакура для Lenovo Tab m10 HD 2nd Gen (TB-x306x x306F) із захисним загартованим склом з безплатним пакованням замовлення в транспортувальну коробку.
Ознайомиться з характеристиками захисного скла та додати товар у замовлення — натискайте на зображення внизу.
Широкий асортимент варіантів чохлів і захисних футлярів на планшет Lenovo Tab m10 Hd 2nd gen можна знайти в групі товару. Купити чохол для дівчини або хлопця, просто та швидко оцінити можливості та реальні фотографії товарів від магазину "Smarticase". Ннатискайте на клікабельне зображення внизу!
Бірюзовий чохол на силіконі Lenovo Tab M10 HD tb-x306f 306x Safebook Сакура виготовлена з активною обкладинкою, що занурює дисплей пристрою в автоматичний сон завдяки впливу на датчик Холла. Гарний візерунок змінює зовнішній вигляд ґаджета, роблячи його свіжим і жіночним.
Реальні фотографії чохла Ivanaks Safebook Sakura від магазину Смартикейс допоможуть Вам визначитися з вибором оригінального чохла і, практично, "почупати" товар руками.








Жіночий чохол з візерунком Ivanaks Safebook Сакура для Lenovo Tab m10 HD 2nd Gen (TB-x306x x306F) надсилаємо перевізниками всією Україною. З Вас замовлення на чохол Safebook Sakura, з нас - оперативне надсилання.
Накладений платіж під час отримання товару у відділенні перевізника або безналічна оплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Сакура ( Персик в цвітінні) |
- Ціна: 599 ₴












